Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan legyek boldog?

Hogyan legyek boldog?

Figyelt kérdés
Egy önbizalomhiányos, szorongásokkal küzdő ember vagyok aki állandóan csak a rosszra gondol és így csak a rossz történik vele. Most egy olyan élethelyzetbe vagyok ahol nagyon nem szeretném bevonzani a rosszat. Elegem van ebből a negativításból, depresszióból és szeretnék már igazán boldog lenni. Tudtok tanácsot adni miket tehetnék, hogy jobb és boldogabb életem legyen, hogy élvezzem ami most van és ne féljek a jövőtől?
2021. febr. 17. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam, rajtam csak a pszichoterápia segített.
2021. febr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Járok pszichiáterhez, és habár nagyon aranyos a doki akihez járok és mindig tök jól elbeszélgetünk valahogy mégsem segít...
2021. febr. 17. 09:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy pszichiáternek elsősorban nem aranyosnak kell lenni, de mondjuk az fontos, hogy szimpatikus legyen. Akkor sajnos nem vagy befogadó arra amit mond.
2021. febr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy szimpatikus igen:D nem érzem azt, hogy nem lennék rá befogadó, inkább úgy érzem az a két heti 1 óra amit járok nem segít annyira mint kéne.
2021. febr. 17. 10:58
 5/5 anonim válasza:
Keress egy olyan hobbit/foglalkozást ami leköt és amivel sikerélményben lehet részed. Nekem ilyen a (rubik) kockázás, órákig el tudok bele szórakozni, mindig új személyes rekordokat döntök, és elvonja a figyelmem az olyan rossz dolgokról, amiket egyébként le kell sz@rni.
2021. febr. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!