Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek melyik a jobb?...

Szerintetek melyik a jobb? Gyógyszert szedni, hogy elaludjon az ember vagy inni elalvás előtt egy keveset?

Figyelt kérdés
(gondolok itt pl egy pohár borra esténként)

2021. febr. 18. 00:59
A kérdező szavazást indított:
Gyógyszer
Alkohol
13 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszerről nincs tippem, viszont az alkoholt pont nem rég hallottam egy szakértőtől, hogy nem jó alvásra hsználni, mert igaz, hogy álmosabb leszel, viszont az alvás minőségén ront.
2021. febr. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Kombináld.Azzal nem nyúlhatsz mellé.
2021. febr. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jézusom kettes. -.- szerintem alvás után még fel akar ébredni. Amúgy meg.. akármilyen gyógyszerre, vagy gyógyszermixre ittam, sose aludtam el. Mindig bekábultam, aztán kockultam tovább. (De addigra már akkora, de akkora benzodiazepin toleranciám volt, hogy a húszadik mg xanax se számított..)
2021. febr. 18. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
A legjobb ha eljössz hozzánk fát vágni egy könnyed 8-10 órában. Este 8-kor úgy dőlsz el, mint a rohadt nád.
2021. febr. 18. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát utolsó, oda vagyok a válaszodért meg vissza :D Én is végeztem fizikai munkát, volt, hogy napi 12 órában, éjjel nappal. Ezek után ott ájultam be, ahol voltam, bár a problémáim ugyanúgy megvoltak, de emiatt aludni mégis tudtam, csak most más a helyzet. Írd meg mikor, hol, adj egy szerződést és megyek. :D
2021. febr. 18. 04:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Altato veszelyes, nyugtatotol nagyon jol lehet aludni. Termeszetesen, miutan orvos irta fel.
2021. febr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!