Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szóbeli meghallgatás esetén,...

Szóbeli meghallgatás esetén, állásinterjú előtt mennyi Xanaxot lehet bevenni??

Figyelt kérdés
A lehető legtöbb kéne, de úgy, hogy ne ájuljak el. Nyilván szeretnék megfelelni.

2021. febr. 18. 01:49
 1/10 anonim ***** válasza:
32%

Nyilván egyénfüggõ hogy ki mennyit bír.

50esbõl mondjuk 6nál nem vennék be többet.

2021. febr. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Hát a lehető legtöbbtől nem csak megfelelni nem fogsz, hanem még a nevedet sem fogod tudni leírni. Jó eséllyel már a buszon elalszol.
2021. febr. 18. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok kidőlni. 10 db 0.5 elég?
2021. febr. 18. 04:36
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Hülye vagy? Minek akarsz Xanaxot bevenni? Ráadásul minek akarsz 10 szemet? Izgulsz, vagy mi?
2021. febr. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
A legjobb, ha nulla darabot veszel be. Ha beveszed, észre fogják rajtad venni, és nem vesznek fel, mert nyugtatót szedsz, esetleg azt hiszik részeg vagy. Én nem vennék be.
2021. febr. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom orvos írta fel, annak megfelelő dózist szedj. Én Frontint szedek 0,5mg - os, nem tudom a Xanax milyen dózisokban van, de 1-et bőven elég ha beveszel az adagodból. Ha nagyon félsz, és már szedtél ilyet tehát tolerálod, akkor csapj hozzá még egy felet. De ha először szedsz ilyet semmiképp nem ajánlom, engem először kiütött mint a szar, ma már semmi bajom tőle csak nem pánikolok be. 10 db xanax???? 1-nek, vagy max 2-nek hatnia kell. Ha először veszel be, még a 1 0,5ös felének is... Ne csinálj hülyeséget. Amúgy beteg vagy (pánik, szorongásos, kényszer, depis)? Mert ha nem akkor egy sima izgulás miatt felesleges bevenned ilyen szereket.
2021. febr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Max 0.5 mg
2021. febr. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Annyit, hogy veletlenul se beszelj gyanusan belassulva. Igen, ahogy irtak, kb 0,5 max, kiveve oreg motorosoknal, ahol eleve 1 mg-ot irnak fel, de nagy valoszinuseggel te nem az vagy.
2021. febr. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, amit masodjara irtal, az trollkodast sejtet. Nem erdemes ezzel viccelni, nem olyan tema.
2021. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem szoktál szedni és nem vagy hozzászokva, max 0.5mg de lehet a fele is elég :)
2021. febr. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!