Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alvászavar sztressz miatt?

Alvászavar sztressz miatt?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és nagyon sok magánéleti problémám van, amitől elképesztően szorongok.

Enyhe depresszióm is lehet, a közérzetemből következtetek erre, meg abból, hogy ha az a súlyosságú szomorúság érzet és hangulatingadozás ami engem kínoz nem depresszió, akkor nem tudom mi lehet az, ami annak számít :)


Az alvássa az a problémám, hogy este nagyon nehezen tudok elaludni annak ellenére, hogy fárdt a testem. Igazából hajnalig el sem tudok aludni, napközben viszont szívem szerint aludnék végig.


Mit tudnék tenni?



2021. febr. 20. 00:23
 1/1 anonim ***** válasza:
52%
Első körben pszichológus. Ha nem segít, akkor pszichiáter. Persze az is megér egy próbát, hogy elmész egy patikába és veszel ilyen Valeriana cuccot, esetleg melatonint. Ezt már csak kínomban mondom, ugyanis ilyen helyzetekben az azonnali válaszom az szokott lenni, hogy altató, és szorongásoldó. De látva az életkorodat, azt mondom, hogy első körben hanyagoljuk a durva benzókat. (Ilyet se gyakran mondok)
2021. febr. 20. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!