Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszis lehetek ha sokat...

Depresszis lehetek ha sokat gondolok arra, hogy nem én kértem, hogy megszülessek?

Figyelt kérdés

Sok olyan jellegű vitám van a szüleimmel (elég fiatalok) hogyhálásnak kéne lennem etc...amúgy hálás vagyok de nem fogok nekik pénzt küldeni amit nagy nehezen kaparok össze, nem érzem úgy hogy tartozom nekik mert nem én kértem,hogy megszülessek....miért fizetnék érte?


25 éves vagyok és a legtöbb évemben max 1-2 hetet éreztem jól magam, a többiben szorongtam a teljesitmenyek alatt, egészésgügyi gondok miatt voltam rosszul vagy simán magányos voltam.


El nem tudom képzelni, h mások hogy kelnek fel minden nap úgy, hogy lelkesek, jókedvüek..sokáig azt hittem mindenki csak úgy tesz, mert nicns más választás...


amúgy nem vagyok másokkal keserű, vannak barátaim de egyik se olyan intim kapcsolat amikről a könyvekben olvasok...barátom is volt már de az is egy szenvedés volt...szomorú se vagyok, csak nem értem...ez tényleg ilyen?


2021. febr. 20. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Pszichiátert javasolnék.
2021. febr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj magadra fókuszálni és arra hogy boldog lehess! Zárja ki minden negatív ember és tényezőt is egyaránt.Ne hagyd hogy lehúzanak se anyagilag se sehogy máshogy. És mivel azt írtad hogy nem igazán voltál boldog ezért a szüled nagyrészt tehetnek is ... gondolom valószínűleg nélküloznod is kellet érzelmi vagy anyagiak tekintetében. Sok sikert kívánok neked a továbbiakban.
2021. febr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!