Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha minden fejben dől ell...

Ha minden fejben dől ell akkor egy kapcsolat lezárása is igy kell történjen ?

Figyelt kérdés
Volt egy kapcsolatom. Szerettük egymást de idővel ez megváltozott és teljesen közömbösek lettünk egymásnak. Na akkor közös megegyezés alapján szakitottunk. Viszont hettekel késöbb rá jöttem hogy az egyik felemet vesztettem ell magamtól ami takar hogy elkezdtem rá ugy nézni mknt férfi a nőre . Kivánom , tetszik nekem és oda vissza vagyok a testétől. De a lányt már nrm szeretem ezt tisztán érzem. Ilyen esteben fejben döl ell hogy többé ne igy nézzek rá ? Vagy máshol ? Tehát minden mentálisan irányitható és csak a megszokottság kőt hozzá ? A testi vonzalom ?
2021. febr. 23. 20:46
 1/2 A kérdező kommentje:
És az le maradt hogy nagyon volt a kémia mind a kettönk között ami mostanra már csak nálam van igy sajna.
2021. febr. 23. 21:00
 2/2 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kérdezô ! Az a baj, hogy sokan csak késön jönnek rà, hogy tulajdonképpen jò volt a kapcsolat, minden mûködött. De késô-bànat, az egyik félnek akadt közben màr egy „vigasztalòja“!
2021. febr. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!