Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szükségem van pszichés segítsé...

Szükségem van pszichés segítségre?

Figyelt kérdés

Szinte soha nem tudom megélni az izgatottságot, lelkesedést - általában semleges hangulatom van.

Néha úgy érzem elszakadok a valóságtól - nem vagyok 100%-ig biztos benne, hogy egyáltalán igazi mindez. Fura kifejezni, de hologram és hallucináció is lehet a "valóság". Persze, tudom hogy csak mindenféle hülyeséget gondolok, de azért néha aggasztó ez a bizonytalanság.

Oktalan félelem uralkodik el rajtam, ha belegondolok, hogy a szellemek és földönkívüliek meg minden természetfeletti dolog létezik.

A társasági életem nulla. Nem barátkozom, nem szólok senkihez, nem tartok kapcsolatokat. A szüleimnek köszönök és anyámmal váltok pár szót egy nap és ennyi. 21 vagyok, de párom sem volt még. Félek az emberektől, félek megnyílni, bízni másokban, kimondani amit gondolok, én tenni az első lépést stb.

Nem akarok gyógyszereket szedni és terapeutához járni sem. Szerintetek ezek a dolgok nagyon aggasztóak? Tudnék korrigálni magamon vagy mindenképp kell segítség?



2021. febr. 25. 06:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szükséged lenne lelki segítségre. A pszichológus nem gyógyszerrel kezel.
2021. febr. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Kevert szorongásos depresszió. Ismert dolog, kérj orvosi segítséget.
2021. febr. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress egy pszichológust, vagy pszichoterapeutát.
2021. febr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit erős a paranoid rész. Kell az orvos, mert ez rosszabb is lehet.
2021. febr. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyél több zöldséget
2021. febr. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is kellene egy szakember
2021. febr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez nem túl bíztató :(
2021. febr. 28. 22:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem szégyen segítséget kérni, de nagyon hasznos lehet.
2021. márc. 1. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Legutóbb amikor segítséget kértem majdnem belehaltam...
2021. márc. 1. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!