Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik nagyon szenvednek a...

Molnarmarcell21 kérdése:

Akik nagyon szenvednek a járvány miatti korlátozástól, mostantól megértőbbek lesznek azokkal, akiknek az otthon elhagyása jelent nehézséget?

Figyelt kérdés

Sokan vannak, akiknek nem könnyű kilépni az utcára, emberek közé menni, munkahelyen közösködni, társasági életet élni. Én is ilyen vagyok.


Megdöbbentő volt számomra, hogy egy esti kijárási tilalom vagy a rendezvények megtiltása ennyire kikészít embereket. Mindig ismertem olyanokat, akiknek "menniük kell", de nem sejtettem, hogy ennyire fontos nekik.


Azonban ők ezt megtehették eddig szabadon és rövidesen újra megtehetik, míg nekünk ezen egy-két év után újra közösségekbe kell majd járnunk életünk végéig.


Megértőbbek lesznek majd velünk ezek az emberek és az intézmények?



2021. febr. 25. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Nem lesznek megértőbbek.
2021. febr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Ennyire fontos nekik"

Hát igen, elég fontos. Pl nekem aki végülis 1 éve munkanélküli, illetve alig keres vendéglátós révén. Nekem elég fontos lenne

Amúgy nem lesznek megértőbbek.

2021. febr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és eléggé kikészít a rendezvények betiltàsa, és hogy nem járkálnak tömegek az utcán. Addig nem lesz normális fizetésem
2021. febr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem értitek a kérdést. Nem a munkáról, hanem a szórakozásról szól.

Kérdező, nem lesznek megértőbbek. Nem lettek azok, mindenki, akivel azóta beszéltem, arra panaszkodott, hogy mennyire unatkozott, hogy nem lehett bulizni, inni járni.

2022. máj. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!