Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Napi egy orbáncfű és egy...

Napi egy orbáncfű és egy citromfű tea segíthet?

Figyelt kérdés
Kissé depressziós vagyok, szorongok, hevesen ver a szívem (kivizsgáltattam, szervi bajt nem találtak, tehát lelki lehet), nejezen alszom stb. A pszichológusommal dolgozom rajta, de jó lenne valami plusz, gyógyszert viszont nem szeretnék. Arra gondoltam, naponta reggel megiszom egy orbáncfű, este alvás előtt pedig egy citromfű teát, mert az elsősorban arra jó. Szerintetek segíthet? Mik a tapasztalataitok?

2021. febr. 27. 01:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló problémákkal küzdök, nagyon sok teát próbáltam már(köztük a citromfüvet) de nekem semmi nem vált be sajnos.

Azért kíváncsi vagyok , hátha ír valaki pozitív tapasztalatot.

2021. febr. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Teák nekem sem váltak be, talán a Jatamansi minimálisan, aztán próbáltam Valeriana-t szedni, az is valamennyire minimálisan segített. Végül jött a CBD olaj, amióta alkalmazom teljesen jól vagyok és minden problémám megszüntette.
2021. febr. 27. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%
Halottnak a csók a gyógynövénytea
2021. febr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
orbáncfű+stressz elleni keverék, igaz nem egy csésze de használt nekem, csak itt figyelj, hogy nem iható örökké, sajnos.
2021. febr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az orbáncfűvel vigyázz, mert fényérzékenyéget okoz, tehát amíg iszod, ne nagyon menj napra, legalábbis nálam kiütéseket okozott. Én a citromfű-valeriána-kamilla-verbéna keverékre és CBD olajra esküszöm.
2021. febr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tudok hatásos módszert de az inkább függőséget okoz mintsem megoldást :/
2021. febr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
6-os, azért ajánljuk a CBD olajat, mert az nem okoz.
2021. febr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A CBD olaj szimpatikus, csak az ajánlott napi adaggal számolva k...adrága, szóval ez kiesik.
2021. febr. 28. 03:24
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, sok sikert kívánok a felépüléshez. Citromfű semennyire sem ártalmas, orbáncfüvet módjával, ennek hatása viszont csak később jelentkezik. Sajnos sok úgymond lelki ok idegrendszeri alulműködésre vezethető vissza. Az, hogy az elvégzett vizsgálatok nem mutattak ki semmit, nem mérvadó. Érdemes megpróbálnod az életmódváltást: több tiszta vizet fogyassz, a szűrőkancsók nálam beváltak. Sózd meg az ételt ha eddig nem tetted. Multivitamint és nyomelemeket pótolj. Mozogj rendszeresen. Végezz légzőgyakorlatot, teljes jógalégzést. Végezz minden nap pozitív önértékelést. Adj imában hálát mindenért ami történik, történt vagy történni fog veled. Tervezz másnapra. Több nyers, friss zöldség, gyümölcs. És kommunikálj magaddal, jöjj rá, miért történik mindez veled.
2021. febr. 28. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Csak ne vegyél e cigibe rakható cbd olajat, mert ezen növényekben lehet egy anyag, azaz inkább kórokozója ami így fogyasztva nem a legjobb.
2021. febr. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!