Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki bevesz egy xanax-ot,...

Ha valaki bevesz egy xanax-ot, egy qualerint, egy algopirynt, egy rubophent akkor lesz valami komolyabb baja?

Figyelt kérdés
2008. dec. 3. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki erre kepes, annak mar most is van baja, inkabb keress fel egy pszichologust, o tud segiteni!
2008. dec. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű jól elkábul,de nem lehet kiszámítani,hogy ennyivel megússza-e.A xanax nyugtató antidepresszáns,a többi fájdalom csillapító,lázcsillapító.Ha ezt így egybe bevette valaki hívj neki mentőt.Ha valamelyikre netán allergiás,vagy így a koktélra,akár halálhoz is vezethet.
2008. dec. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne biztos,hogy bevette-e. Milyen jelek jelentkezhetnek rajta????
2008. dec. 3. 19:37
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Fulladás,rángógörcs,eszméletvesztés..stb..

Hívj mentőt ha bevette

2008. dec. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Nyugalom, nem kell ennyire dramatizálni, egy-egy szemtől nem lesz semmi baja, legfeljebb ha egy dobozzal szed be ezekből. Akkor viszont tényleg baj van!
2008. dec. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én vettem már be így mindent egyszerre. De én tényleg meg akartam halni, ne itélkezzetek nem nektek kell itt élni... na mindegy. Ennyitől semmi gond nem lesz de tartósan káros lehet az egészségre. Különben én vettem már be 12 db xanaxot is annyi volt tőle hogy aludtam vagy 10 órát, de semmi bajom nem volt.
2008. dec. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2008. dec. 8. 16:35
 8/8 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz nyugtato es venynelkul kaphato fajdalom csillapitok..
2009. márc. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!