Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem érdekel az egész...

Miért nem érdekel az egész életem?

Figyelt kérdés
21 éves fiú vagyok. Egyáltalán nem izgat semmi sem az életben. Van munkám de a pénz sem érdekel édesanyám használja a pénzemet én semmire nem költök mert nem izgat a pénz. A munkahelyemen alig beszélek az emberekkel de van hogy nem is beszélek. Nincsenek céljaim mert nem izgat a jövő.Egy barátom van vele is 2 hetente 1 szer beszélek. Barátnőt sem akarok mert az sem érdekel. A gyerek vállalás meg szóba sem jöhet. Egyszerűen az egész életet értelmetlennek tartom és ezért nem érdekel semmi. Úgy érzem hogy én nem kellett volna hogy megszülessek. De még ez sem szomorít el mert annyira értelmetlen számomra az élet hogy egyszerűen nem tudok szomorú sem lenni. Üres vagyok teljesen. Ennek mi az oka vagy ez normális? Mit tudnék tenni ennek érdekében?
2021. márc. 2. 05:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne tegyél semmit. Ez egy ilyen időszak, aztán majd idővel változnak a dolgok maguktól is.

Úgysem tudod magadra erőltetni azt hogy érdekeljen valami, és nem is kell.

2021. márc. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
36%
Depresszió is lehet a leírás alapján.
2021. márc. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!