Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha már nem érdekel...

Mit tegyek ha már nem érdekel semmi az egész életem egy nagy kupac semmi?

Figyelt kérdés
Utálom az életemet, sajnos hitelre kényszerítettek nem értem mi értelme ennek a szenvedésnek semmi örömöm nincsen soha nincs semmi pénzem mert elviszi a hitel, nem tudok megvenni egy szép ruhát sem vagy valami gyűlölöm, mi értelme így tovább?

2018. nov. 25. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan nincs hitelem, de én is hasonlóképp érzem.
2018. nov. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%
Banki hitel? Őket nem fogja érdekelni a problémád. Nincsenek érzelmeik, úgy működnek, mint egy gép. A legjobb, amit tehetsz, hogy te is ugyanezt teszed, és minden hónapban törlesztesz, mint egy robot. Ha erre képes vagy, akkor nincs gond és nem csesztetnek. Van, aki még erre sem képes és az utcára kényszerül...
2018. nov. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nagyon szomorú de sajnos ez ellen nem lehet semmit sem tenni probálj meg olcsó de jó programokat szervezni akár egyedül vagy valakivel de csak akkor ha van rá della és első legyen a boldogság és a törlesztés.
2018. dec. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!