Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki hívott már fel krízis...

Valaki hívott már fel krízis vonalat? Mi fog történni, ha telefonálok?

Figyelt kérdés
2021. márc. 3. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hívtam, de gondolom felveszik, és megkérdezik, miben segíthetnek. Alapvetően ez beszélgetésre van szerintem, és szinte biztos, hogy anonim. Ha úgy érzed, szükséged van segítségre, bátran hívd fel.
2021. márc. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igazából csak attól félek, h megalázó lesz a beszélgetés, vagy h nem tudok szóhoz jutni, vagy érzem azt, h nehezükre esik majd meghallgatni.

Egy próbát talán megér

2021. márc. 3. 12:36
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj, ők azért vannak ott, hogy beszélgessenek. Megalázó? Miért? Arc nélkül főleg. Ők vannak érted, nem te értük. Hívd fel, aztán majd meséld el, milyen volt, érdekel.
2021. márc. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetnek veled. Amikor én hívtam, az egészből anyi maradt meg, hogy kellemes volt és a végére nyugodtabb voltam.
2021. márc. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Felhívtam őket, rendes volt az illető és nagyon türelmes. Kb 30 percig beszélgettünk
2021. márc. 3. 13:31
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Látod, kár volt félni. Jól esett? Megkönnyebbültél?
2021. márc. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, jó volt. Megkönnyebbültem valamennyire, jó esett valakinek elmondani, de a helyzet ezzel nincs megoldva. Meg kell valahogy oldanom, még szembe kell ezzel az egésszel néznem, ami hátra van. Kicsit talán motivált a beszélketés, de alapjáraton ez egy kemény belső küzdelem lesz
2021. márc. 3. 13:59
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert hozzá! Menni fog, egy fontos lépést már megtettél!
2021. márc. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bemutatkoztatok az elején?
2021. márc. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én nem mutatkoztam be, ő sem, ha jól tudom, akkor ez anonim
2021. márc. 3. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!