Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha teljesen lefogyok elmúlik...

Ha teljesen lefogyok elmúlik a szociális fóbiám?

Figyelt kérdés

Már általános iskola eleje óta kövér vagyok, emiatt évekig piszkáltak is, ami miatt lett pár mentális betegségem. Az egyik, ami a legjobban megnehezíti az életem már pár éve az a szociális fóbia, egyszerűen ha tehetem nem megyek ki a házból, ha még is muszáj, úgy érzem el akarok tűnni, meg mintha mindenki engem nézne meg ilyesmi. És nagyon szorongok ilyenkor.

Viszont már majdnem 2 hónapja életmódot váltottam, szinte minden nap mozgok valamit, egészségesen edzek, már le is ment rólam pár kiló, kicsit már látszódik is. És egyre jobban érzem magam, még most is utálok kimenni, de igazából már nem annyira vészesen, mint eddig. Most már minden második nap magamtól kimegyek biciklizni, meg ilyenek. De mivel még mindig túlsúlyos vagyok, még mindig nem nagyon szeretek emberek között lenni. Mert szerintem főleg a kinézetemből fakad ez a betegségem, mert azt utálom magamon legjobban.

Szerintetek ha sikerül teljesen lefogynom, izmosodnom, akkor elmúlik ez a betegségem?


2021. márc. 3. 19:03
 1/4 A kérdező kommentje:
17F
2021. márc. 3. 19:03
 2/4 A kérdező kommentje:
egészségesen eszek***
2021. márc. 3. 19:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Abszolút nagy esély van rá :)
2021. márc. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, valoszinu.
2021. márc. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!