Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mostanában megkönnyezek szép...

Mostanában megkönnyezek szép dolgokat, hangulatokat, néha egy-egy komment vagy zene is elég hogy kezdjek könnyezni, miért van ez? 24f

Figyelt kérdés
Régen nem volt ilyen
2021. márc. 4. 11:56
 1/1 Hellmano ***** válasza:
A korral alakulnak a dolgok :D Én pl. koárlabda rajongó vagyok kiskorom óta és olyan hülyeségeket megkönnyezek néha . Pl. egy bajnoki cím megnyerése adott csapatnak és az örömüket megkönnyezem, ami tényleg elképzelhetetlen volt régen számomra is, de ez is kihoz pár könnyet :D Vagy, mikor Jordan visszavonult, Kobe halála stb. csak így a sporton belül pár. Ezt amúgy szeretik a nők, ha egy férfi is kimutatja az érzelmeit és elmorzsol pár könnyet, pedig én elég marcona kinézetű figura vagyok a 204cm-mel és sportos alkatommal , szerintem senki nem nézné ki belőlem, hogy miken elkönnyezem magam :D
2021. márc. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!