Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mit tegyek, mit...

Szerintetek mit tegyek, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy fiatal fiú kollégám, 22-éves, és láttam, hogy vágások vannak rajta, a karján, próbálja takarni, pulóverrel, vagy sebtapasszal, hogy ne is lássuk. De van amikor elfeledkezik róla, és felhúzza a pulóverét, és akkor látszik, hogy vágások vannak rajta. Ti mit gondoltok erről, valami hasonló tapasztalat? Mit kellene tennem, szóljak főnöknek, vagy beszéljek vele? Ez miatt kirúghatnak valakit?

2021. márc. 4. 18:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sok barátom és ismetősöm volt tinédzser koromban. Én ilyesmin már meg sem lepődöm. Komolyan mondom nálunk ez volt az átlag. Az a tapasztalat, hogy ha direktbe rákérdezel, el fog húzódni a válaszadástól. Mondjuk, összebarátkozhatsz vele és támogathatod. De ez nagyon megterhelő lelkileg, valamint ki kell tartanod mellette, nem hagyhatod cserben. Nem biztos, hogy bele szeretnél keveredni a dolgaiba. Ő maga dönthetne arról, hogy elmegy pszichológushoz. Sajnos szerintem nem igazán tudsz mit tenni. Csak ő tudja megoldani a problémáit. De sokat segíthet, ha valaki van mellette. Ilyenkor ez valóságos fénysugár az ember életében. Bár valószínűleg ezzel nem tudtam túl sokat segíteni.
2021. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!