Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongásra pánikra és ezekre...

Szorongásra pánikra és ezekre a tünetekre kapható e valami a rossmannban ami hatasos ,tapasztalat ?

Figyelt kérdés
2021. márc. 5. 10:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Ott max.gyógyteàk vannak meg gyógynövényes cuccok. Nem tudom mennyire hatásos. Ha igazoltan pánikbeteg vagy, akkor lószart nem fog érni. Szakorvos, gyógyszer.
2021. márc. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát, kb. olyan mintha vizipisztollyal akarnál erdőtüzet oltani.
2021. márc. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Pár napnál tovább egyik sem eredményes.

Ha gyógyszer ellenes vagy akkor extra intenzív sportolást próbálj meg. Havez sem segít akkor bátran fordulj orvoshoz

2021. márc. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Esetleg omega 3. De akkor inkabb a Biotech usa-ba vedd. Mert az ottaniba 400 Epa van. Míg a rossmanesbe kb lószar se. Sok citromfű tea. Ázzon sokaig es utana idd meg. Ha nem vgy jobban, jarj terapiara. Nem szégyen.
2021. márc. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Jóga?! Diószegi Ádám tart ingyenes jóga órákat is, Facebookon vagy a Nirvana jóga oldalon.
2021. márc. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

5

Ó, régi kedves ismerősöm, "falumbeli". :)

2021. márc. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem vágom miert lettem vagy vagyok lepontozva, azért mert ajánlottam a jógát 😱. Nem azt irtam, h a jóga gyógyit. Ellenben a Rossmanben kapott solgok se. A pszichoterápia az ami segiteni fog. Alternativ dolgom maximum egy kis segitsegek.... De az okot nem szünteti.
2021. márc. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
*dolgok
2021. márc. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nembaj 10 ev utan valasztom a halalt inkabb legyen boldog az akinek normalis a csaladja normalis egeszseges az elete nekem ez nem adatott meg inkabb kiny.irom magam vagy igy vagy ugy pedig csak annyi volt az almom nomrmalis egeszseges emberi eletet pont annyi penzem legyen hogy normalisan megtudjak elni erre a roha.dt mentalis lelki betegsegek elbas.ztak az egeszet nem baj igy alakault szenvedni kell valakinek nem mindenki szerencses en kur.vara ra.baszatam az egesszel nembaj elfogadom mast ugy sem tudok csak azt ne varjak el tolem hogy szenvedni vegetalni fogok mondjuk 60 70 eves koromig
2021. márc. 26. 20:30
 10/15 A kérdező kommentje:
Ja es en nem pontozok le senkit nem tudom ki volt en nem pontozom le az embereket tehat ne ram haragudjatok nem en voltam
2021. márc. 26. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!