Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongásra pánikra és ezekre...

Szorongásra pánikra és ezekre a tünetekre kapható e valami a rossmannban ami hatasos ,tapasztalat ?

Figyelt kérdés
2021. márc. 5. 10:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

1. Nem haragszom. Nem mindtam h te voltal.

2. Allj le, es nyugi!!!!!

Hany eves vagy amugy? Nem előítéletből kerdezem.

3. Tudom ez nem vigasztal, de fogalmad sincs hany embernek van szar csaladja es egészségügyi problemai!!! Nekem is ez van sajnos. Kamasz koromban számtalanszor akartam öngyilkos lenni, azert mert akinek szeretnie kellene az tette bennem a legnagyobb kart. Nem is tartom a szüleimet annak. Fizikaikag es szóbelileg is bantalmazva voltam. Szóbelikeg mai napig es sajnos nekem se jott ossze egyenlore az élet mivel konkretan egy szarba kenyszerultem, es otthon kell laknom, mert volt egy balesetem, es emiatt csak home officeba tudnek dolgozni, de ugy tűnik Magyarorszag az, ahol még grafikusként se tudok megélni, ha otthonról szeretnék dolgozni, PEDIG saját öneröből van grafikusi vegzettsegem, tekjesen egyedül a csaladnak nem nevezhező csaladdal mentem szembe es vegeztem grafika szakon. Senki se tamigatott soha. Addig amig nem lett egy csoda baratom. Apam alkesz volt. Anyam... Na hagyjuk. Amiket feljenn irtam. Sajnos nem tartom őket se anyanak, se apának. Persze nem is utálok senkit. Még igy, h balesetem volt, igy is maganra FÓKUSZÁLOK!!! Hogy miket akarok elerni. Számos sikeres palyazatot is tudhatok magam mögött. Es ma mar ott tartok, h halas vgyk, h nem nyirtam ki magam, mert vannak jó emberek mellettem. Es amig nem vltk egyedul mentem es csináltam a terveim céljaim es nem erdekeltel ok. Van kulon szobad??? Próbálj elzárkozni elolok. Ha nincs, akkor is TUD, hogy nincsen igazik, es a sajat feszültséguket probaljak rad tenni!!!!!!

2021. márc. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Fiú vagy lány vagy. Az öngyilkosság nem megoldás, nagyon szépen kérlek ne tedd.

Mentális problémai pedig RENGETEG embernek van. Csak sokan még mindig azt hiszik pszichologushoz es vagy pszichiaterhez fordulni gaz. Elmondom neked nem gáz. Amerikába az a ciki, ha valakinek nincs pszichológusa kb. De ha jarnal is valahova, SENKINEK nem kell mondani, a szukeidnek se ha nem akarod. Nem kell mindemt tudniuk. De ostorozd magad azért mert mentalis betegseged van. Van egy jó hírem. Kezelhető!!! Szinten tartható. És javulhat az állapotod. Az, h ide kiirtad ezt, az is azt jelenti, h tudsz segitséget kerni. A rossmannbe egyebkent van a szálas, azaz a nem filteres citromfű tea. En azt szoktam venni, szorongasra nagyon jo. Felforralt teaba teszek akar, fel maroknyit vagy egyet. Én órákig áztatotm, h erősebb hatása legyen. Es megiszom este. De a nap barmely szakaba jo.

Plusz rendszeresen veszek B vitamin kompleyet en a bioextra 100 szemeset veszem 950 Ft. Illetve mellé magnesi citricit. Egy doboz amibe 10 szem van kb 450 ft. Es jartam terápiára is, es valszeg még fogok os a jövöben. Ebben semmi ciki nincs. Aki ezert leszol az egy retardált.

2021. márc. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A Nyírő Gyula kórház jelenleg országos szinten lát el embereket, akik mentális segitsegre szorulnak. Ambulánsan is. Nezzd neg az elerhetoseguket, es ha gondolod kerj idopontot. Barmit visszautasithatsz. Befekvest, gyogyszert. De van ambukans bejaros terapia, ami most nincs covid miatt, de lehet van telelfonos terápia. Kerlek gondold at. Hidd el van kiút abból ahol most vagy. De tudom ez most nagyon bizonytalannak es hihetetlennek tűnik. De ha most el indulsz es kersz segitseget, par ev mulva mosolyogva gondolsz vissza... Hogy azta hol tartottam régen, es hol most. DE benzodiazepint rivortrill, frontin, xanax ezeket ne kezd el szedni. Szorongasra lehet felirnak. Talán minden mast elkezdhetsz, de ezeket semmiképp.
2021. márc. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

És azt is tudja mindsnki, h mindenkinek szar most a covid miatt. Mindenkinek sokkal kilátástalanabb...en se vgyk jol. Én ha kapnék munkat pl, akkor mar jobban lennek. Nekem ez lenne a gyogyszerem. Hosszú hónapok óta munkát keresek, mindenki el van ajulva, milyen jó munkaim vannak, es megse vesznek fel sehova. Eleg szar erzes.

Egyebkent ha biztat. A legnagyonb zsenik küzdöttek szorongassal a régi időkben is.

Jah es probald lekotni magad. Olvass. Nezh filmet barmi. Es akkor picit az is segít.

Es kérlek ne legy öngyilkos, gyógyszereket se szedj be, h majd azzak halnál meg, mivel nagyon fajdalmas halal, es az se biztos, h meghalsz, ha épp vki rad talal, akkor mentő visz be kórházba, kimossak a gyomrod es az baromi szar. Es utana sajnos nagy esellyel a pszichiatrian kötsz ki, de az mar nem a pszichiatria jo része, hanem a rosszabbik.... Ugyh ne tedd amit tenni akarsz. Jah es ha gondolod keress edzős videot a neten. Otthoni nozgas is jót tehet. Es vegyel citromfuvet!!!! Magnézium es b vitamin!!!!

2021. márc. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Illetve arról sokan nem is tudnak,h pl a szorongás is kialakukhat amiatt,h az agyban bizonyos hormonszintek leépülnek. Elég összetett dolog ,és ez sem azt jelenti hogy te vagy a hülye!!! Rengeteg sok hormon van.A leépült agyi hormon szintet is vissza lehet építeni bizonyos gyógyszerekkel.
2021. márc. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!