Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet rossz a kedvem,...

Mitől lehet rossz a kedvem, miért vagyok így?

Figyelt kérdés

Nem tudom mitől, 1-2 napja lehangolt és rosszkedvű vagyok, pedig semmi okom rá. Ezen kívül nagyon sokat alszom, van hogy 10-kor már lefekszem, eégészen 8-ig alszok de ebéd után már álmos vagyok, sőt egész délután is.


Valakinek volt már ilyen? Mi okozta? Nem jövök rá, mert semmi okom nincs a rosszkedvre.


2021. márc. 6. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Erős hidegfront vonult át, ami simán okozhat ilyet. :)
2021. márc. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Ha nő vagy akkor lehet PMS is (premenstruációs tünetegyüttes)
2021. márc. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem nő vagyok.
2021. márc. 6. 19:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
d-vitamin kell. tavaszi fáradtság
2021. márc. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vitaminokat szedek napi szinten.
2021. márc. 6. 19:49

Kapcsolódó kérdések:

Sokszor nincs kedvem reggel felkelni(nem lustaságból) mert azon gondolkozok, hogy ma vajon milyen rossz stresszes dolog vár rám, nem tudom kezelni a stresszt?

Vagy azon kattogok, hogy a munkahelyemen mi van vagy, hogy a szüleimnek nehogy legyen valami bajuk mert már idösek, vagy, hogy a gyerekeim rendben legyenek. Félek a betegségektől, attól, hogy a szüleim esetleg valami miatt meghalnak vagy, hogy a gyerekeimnek valami...

Folyamatosan rossz a kedvem,nem talàlom örömöm semmiben,mit tegyek?

Van csalàdom,munkàm,de mégis sokszor egyedül érzem magam.A kedvem mostanàban mindig rossz,de én ezt nem szeretném. Nem talàlom meg,hogy mi az ami felvidít.Teszem a dolgom,mint egy robot,elvégzek itthon is minden munkàt,hogy ki tudjam pipálni.Szeretnék ezen vàltozatni,de nem tudom,hogyan?

Ha rossz kedvem van, mivel tudnám elérni, hogy jobb legyen?

Lelkileg elegge megviselt vagyok valami miatt, nyomaszt egy dolog. Ti mit szoktatok tenni, amikor ez van, hogy jobb legyen?

Az milyen, hogy valakinek 3 hónapig folyton rossz kedve van, utana kb 3 hónapig jó es folyton ez megy évek óta?

Olysnkor élni sincs kedvem. Antidepresszanst szedek, orvosomnak is mondtam mar.

Minden nap olyan fél 2 fél 3 ig rossz kedvem van nagyon. Ez a depresszió sajátossága?

Legszivesebben felvágnám az ereim olyan szarul vagyok fél napig.

Tanácsot szeretnék kérni mit csináljak? Úgy érzem semmi nem sikerül, mindig csak a rossz van, már felkellni sincs kedvem, nem akarok emberekkel találkozni.

Nemm akarok beszélgetni, nincs kedvem semmihez, dolgozni is nagy kínok között megyek mert tudom hogy muszáj, nincs életkedvem. Nem tudom mit tegyek hogy jobban legyek mert most nincs kedvem létezni se?! Van valami praktika erre? Ami miatt kivagyok és kezdek...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!