Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyerekkorban átélt szexuális...

Gyerekkorban átélt szexuális abúzus után, elnőttként milyen a szexuális életed? Mit érzel?

Figyelt kérdés

2021. márc. 8. 18:53
 1/6 A kérdező kommentje:
*felnőttként, lemaradt az f betű...
2021. márc. 8. 18:53
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Gyűlölöm a férfiakat. De heteró vagyok. Szóval megvonom magamtól a szexet, mert undorom van ha rájuk nézek...
2021. márc. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Még "csak" a 20-as éveimben járok, de sosem volt párkapcsolatom. Ezt úgy értem, hogy még soha meg sem csókoltam senkit.

Ha egy fiú/férfi akármi miatt hozzámszól, rögtön azon kezdek gondolkodni, hogy hogyan rázzam le, ha esetleg egyszer majd többet szeretne. Attól meg a hideg is kiráz, ha arra gondolok, hogy valakivel lefeküdjek.

2021. márc. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 lewega ***** válasza:
100%
Nekem sosem lett orgazmusom miatta, pedig még pszichológushoz is jártam.
2021. márc. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Félelem önt el, és leblokkolok, ami miatt volt már, hogy azt gondolták akarom. Miközben csak teljesen leblokkoltam a félelemtől.
2021. ápr. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom pontosan mi számít annak(könnyen lehet, hogy az enyém nem is az). És azt sem tudom, hogy a szexuálitáshoz való viszonyomat ez mennyire befolyásolta, de nekem a szex semleges. Nem undorom tőle kimondottan, de nem is vágyom rá, és nem vonzódtam még senkihez se. Ugyanakkor heterónak érzem magam. Hasonlóan, mint ahogy 1es írja. Igaz én nem érzek gyűlöletet/undort.
2021. ápr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!