Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az ilyen emberek mit éreznek?

Az ilyen emberek mit éreznek?

Figyelt kérdés

Itt ülök a rendelőben, aztán már másodjára szól rá az asszisztens egy "fogyatékosra", mert ordítva beszél.

Gondolom másnak is ismerős a jelenség, amikor valaki elkezd beszélni, aztán egyre hangosabban, aztán már a társaság többi tagja se tud beszélni, mert olyan hangosan beszél, mint az állat.


2021. márc. 9. 09:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Vannak emberek, akik alapból hangosabban vagy halkabban beszélnek. Én mindig megkapom, hogy halk vagyok, én nem hallom magam halnak, gondolom ugyanígy van azokkal is, akik hangosan beszélnek. Ha szólnak akkor hangosabban beszélek, de egy idő után elfelejtem és ugyanúgy a megszokottan beszélek.

Ha direkt csinálja, vagy csak ezzel akarja magára vonni a figyelmet az viszont gáz és parasztság.

2021. márc. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!