Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt hiszem, valami nem stimmel...

Azt hiszem, valami nem stimmel velem. Vannak emberek akik így éreznek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nagyon csúnyának és kövérnek sőt undorítónak látom magam. Eddig elvoltam magamnak ezzel az érzéssel de mostmár olyannyira erőssé vált hogy úgy érzem nevetnek rajtam az emberek.

Régebben ollóval karcolgattam a bőrt a karomon családi okok miatt és ez most újra előjött. Nem vagdosom magam csak piros lesz és csíp.

Ha elmondanám anyámnak vagy esetleg meglátná akkor pofon vágna. Apám nincs. A tesóm meg bizonyára őrültnek hinne vagy röhögne rajtam. Nagyim meg elveszítené a bizalmát és megutálna. Barátaimnak nem mondtam el mert nem nagyon vannak.

Pszihológussal nem tudok beszélni mert a suliban megtudnák az osztálytársak és kinéznének miatta. A tanárok megutálnának stb.

Mihez kezdjek magammal? Egy csődtömeg vagyok.

Jogosan érzem magam nem-normálisnak? Ti voltatok már ilyen helyzetben?

15/L



2015. márc. 11. 14:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

menj el pszichológushoz

az osztálytársaid nem fogják megtudni, nem az iskolaihoz kell elmenni!

amúgy meg verd ki a fejedből ezeket mert ez nem "egészséges", tönkre fogod tenni magad főleg 15 évesen...azt meg hogy vagdosod magad FELEJTSD EL!

2015. márc. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem tudok pszihológushoz menni mert anyukám nem enged ki egyedül a házból csak iskolába. A szomszéd utcáig sem enged egyedül nem hogy a kórházba ahol egyébként dolgozik.

Szóval nem tudom mit tehetnék.

2015. márc. 11. 14:51
 3/13 anonim ***** válasza:

miért nem enged el ?

akkor ezt magadban kell tisztáznod. ne agyalj ilyeneken, nyugtasd meg magad

velem is volt már ilyen, meg minden emberrel

2015. márc. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor hívj fel egy lelkisegélyt. Mobilról is hívható, amikor otthon vagy és nincs otthon senki akkor tudsz telefonálni, aztán törlöd a kimenő hívást. Kék Vonal (gyermek és ifjúsági lelkisegély, ingyenes): 116-111
2015. márc. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy segíteni próbáltál de nem magyarországon élek és az ország nyelvét nem beszélem jól emiatt nem tudok lelkisegélyt kérni :/
2015. márc. 11. 15:38
 6/13 anonim ***** válasza:
akkor hogy tudsz helyesen írni? vagy én vagyok a nem normális de nem értem... namindegy
2015. márc. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azt nem beszéli jól, ahol él. Onnan meg a magyar nem ingyenes.
2015. márc. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Annak az országnak nem beszélem a nyelvét ahol élek....de ahogy nézem ezt a gondot nem varrhatom más nyakába. Egyedül kell megoldanom mert nincsenek körülöttem olyan személyek akik segíteni tudnának...
2015. márc. 11. 16:13
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez talán tényleg jó neked is, ha ott elérhető:

[link]


Lényeg:

Milyen számok a 116-os segélyhívók?


Öt ingyenesen hívható európai segélyvonalról van szó, amelyeket bajban lévő gyermekek, illetve felnőttek számára tart fenn az uniós országok többsége (egyelőre ezek a vonalak még nem működnek mindenhol az EU területén).


A számok hívásakor a következő helyi segélyszolgálatok jelentkeznek:


116 000 – az eltűnt gyermekek felkutatását segítő forróvonal;

116 111 – gyermek-telefonszolgálat;

116 123 – lelkisegély-szolgálat;

116 006 – segélyvonal bűncselekmények áldozatai számára;

116 117 – telefondoktor.

2015. márc. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kórházban lenne a helyed főleg hogy még csak 15 éves vagy. Ilyen fiatalon ennyire súlyos mentális betegségek nagyon ritkák, később még súlyosabb is kialakulhat úgyhogy most kezeltesd magad szerintem!
2015. márc. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!