Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt már olyan, hogy mikor...

Volt már olyan, hogy mikor megláttad a pszichiátert, nem volt hozzá bizalmad, és elkezdtél másról beszélni mint a problémád?

Figyelt kérdés
Első találkozáskor ambuláns kezeléskor, és utána kerestél másikat.

2021. márc. 10. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt, öt perc után mondtam, hogy viszontlátásra.. Nem voltam jól mentálisan az orvosom elküldött pszichiáterhez. Foglaltam magmnak egy szimpatikushoz, de nagyon lekezelő volt. Igazábol tudom mi volt a célja (mondtam, hogy mentálisan kb. egy három éves szintjén vagyok jelenleg. Ez után meg semmi másra nem koncentrált csak arra, hogy miért vagyok selejt felnőtt). Szóval fogtam magam és hazamentem. Ő meg elküldte a szakvéleményt a háziorvosomnak, erre kaptam betegszabit illetve gyógyszert. Végül két hónap után már jobban voltam, vissza is tudtam menni dologzni. Mondjuk nekem konkrét bajom volt akkor, a főnököm keresztbe tett nekem ami pont akkor nagyon megviselt, plusz ez tavaly márciusban volt kezdödött a covid, pont lemondták a közelgő repjegyemet stb..
2021. márc. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Normális egészségügy esetén ilyennel Life Coachhoz küldenének, nem pszichiáterhez...
2021. márc. 10. 14:58
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező (2)kérlek ne mondj már ilyen hülyeséget.
2021. máj. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerencsére még nem, egész jókat fogtam ki.
2021. máj. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak pszichológusnál voltam, nála volt ilyen. Úgy mentem oda, hogy mindent elmondok neki, mert csak így tud segíteni, biztosan hallott már rosszabbat stb... De olyan bután nézett rám, egy pillanatra nem vette le rólam a szemét, és nagyon közel rakta azt a 2 széket, alig vártam, hogy vége legyen, és soha többet nem mentem vissza. Meg sem szólalt végig.
2021. máj. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még sosem hallottam olyanról, hogy egy szakorvos a praxisában lévő, mentális problémákkal küzdő betegét life coachoz küldje, akinek fingja nincs az emberi pszichéhez. Az ilyen pénz lehúzós life coachokat nem érdekli a mentális állapotod, mivel nem is értenek hozzá. Csak kihasználják az embert.
2021. júl. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!