Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi volt az eddigi legrosszabb...

Mi volt az eddigi legrosszabb elmenyetek pszichologusnal/pszichiaternel?

Figyelt kérdés
2021. febr. 23. 13:31
 1/6 Metionin ***** válasza:
100%
A gyerekpszichológus elpletykálta amit mondtam neki, anyám meg visszahallotta és ájulásig vert. 15 év kellett mire újra meg tudtam bízni egy szakemberben, pedig szükségem lett volna rá időközben is.
2021. febr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Bebuktam a főiskolát, elmentem egy ismerős által ajánlott pszichológushoz. Depressziós voltam, szinte nem ettem semmit, feküdtem az ágyban egész nap.A kiváló szakember megfejtése ez volt: Menjek el dolgozni a Mcdonaldsba. Ekkor elköszöntem tőle.
2021. febr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bele akart olvasni a naplómba és a személyes üzeneteimbe..
2021. febr. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Apám majdnem megfojtott, ezt elmondtam az akkori pszichológusomnak, aki erre azt válaszolta, hogy apám igazából szeret, csak így mutatja ki a szeretetét. Többet nem mentem.
2021. febr. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

4-es jézusom....


Nekem egy pszichológus azt mondta önsajnálkozó vagyok. Majdnem felkötöttem magam, hogy csak ennyi a bajom, akkor mi a francért nem tudok jól lenni magamtól.


Aztán elmentem máshoz. Kiderült, hogy személyiségzavarom, ptsdm, depresszióm van és szorongó vagyok...

2021. márc. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
Pszichiáter: nem akart kiengedni a kórházból és akaratom ellenére bent tartottak. Elvették mindenemet. Majd 3 nap után a szemle megállapította, hogy nem vagyok önveszèlyes. Öngyilkossági szándékot akartak rámsütni mert kétszer annyi xanaxot szedtem be. Én csak pihenni akartam tőle.
2021. márc. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!