Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mért vannak ilyen...

Szerintetek mért vannak ilyen gondolataim? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olyanok jutnak eszembe, hogy 38 évesen már semmi nincs előttem csak mögöttem, gyereket sem érdemes már vállalni. Folyton fáradt vagyok, nem bírok ezért dolgozni, lassú vagyok, fáj mindenem és jó lenne ha nem tudnék gondolkodni mert akkor nem tudatosulna bennem hogy egyre közelebb kerülök a halálhoz, és 25 éves lennék legszívesebben ugyan ezzel a gondolkodással mert akkoriban hülye voltam, felületes és nem láttam a dolgok mélyére, illetve féltem egyedül felvállalni dolgokat, csak elismerést vártam a szüleimeg a seggemben voltak állandóan... ezért lemaradtam egy csomó mindenről.. Fura módon már 38 évesen a szexet sem kívánom és megszűntek a szexuális álmaim is. Ehhez hozzátartozik, hogy ahová a közeljövőben terveztem az életem csak eddig nem figyeltem fel rá( egy szép környék különlegességekkel ), megvette egy vállalkozó és ipartelepet, lakóparkot csinál belőle, kiirtották mindent... Semmi jövőképem nincs azóta.

2021. márc. 11. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik, hogy sok ideig nem azt csináltad, amit szerettél volna igazán, ami jólesett volna, inkább kívülre akartál bizonyítani. Talán egyedül vagy, és a belső világoddal is elveszítetted a kapcsolatot. Szerintem ebből származnak a depresszív gondolatok.
2021. márc. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%
Szellemi keresés, tágabb perspektívába elhelyezni magad. Keresd Istent, olvass el egy Újszövetséget. Nemcsak földi értékek és siker van.
2021. márc. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!