Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki öngyilkos lesz és meghal,...

Aki öngyilkos lesz és meghal, hogy tudja rejtegeti, hogy senki ne lássa rajta, h mentális beteg??

Figyelt kérdés

2021. márc. 13. 17:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Ha meghalt akkor sehogy, miért is kellene egy halottnak bármit is elrejteni 🤷‍♀️
2021. márc. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%
El kell terelni a gondolatokat az öngyilkosságról,a legtöbb mentális betegség nagyon jól gyógyítható,kezelhető! Merni kell segítséget kérni.
2021. márc. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%

Kicsit hülye a kérdés.

Aki meghal az nagyon jól rejti, semmi érzelmet nem mutat ki. Aki öngyilkos lesz meg nyílván meghal.



Viszont akinek erre hajlama van és mély depressziós nem biztos, hogy a valós érzelmeit mutatja. Nekem is évek óta tartó depresszióm van. Nem is látok arra esélyt már, hogy változzon, de megtanultam ezzel együtt élni. Mindenki aki csak látszólag ismer azt mondja rám, hogy tele vagyok élettel, meg vicces vagyok. Attól mert nem vagyok boldog, még a személyiségem nem halott. Ha kinyitom a számat akkor is mondom a saját hülyeségem. De attól még ez nem változtat a dolgon, hogy régebben próbáltam eret is vágni, meg több levél gyógyszert bevettem és arra ittam nagy mennyiségü alkoholt. Szóval kísérleteim már voltak. De nincs akkora szerencsém, hogy ilyennel sikert érjek el. De már ugye az évek alatt megtanultam együtt élni vele. És már nem is különösebben zavar.

2021. márc. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Miért lenne feltétlen mentális beteg?
2021. márc. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Sokan nem rejtegetik. Ezért a társadalom kiveti őket és nem ad nekik kellő segítséget.


Sok fiatalnak a segélykiálltásai egyértelműek!


Pl: az a kérdező, aki ma/tegnap azt kérte, hogy ne köszöntse fel senki a szülinapján, mert depressziós.

2021. márc. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
36%

Hát igen aki depressziós

Az nem tud örülni semminek valahogy így van ez !!

2021. márc. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Az befejezett öngyilkosságok 80%-a előretervezett. A maradék 20%-a meg impulzív. Tehát nem minden esetben van mit elrejteni. Gondoljunk itt például a skizofréniás zavarosokra. Lehetnek boldogok, élhetik az életüket, aztán egyszercsak túllesz rajtuk a pszichózis és olyanra vezeti őket, amire ők még csak nem is gondolnak. Így megy ez sajnos. Nem minden esetben szomorú az öngyilkosjelölt.
2021. márc. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%
Aki meghal, annak nem m1 már, hogy most mentális beteg volt vagy sem?
2021. márc. 14. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
32%
Kedves válaszolók! Muszály értetlenkednetek? Azt hiszem több itt a beteg, mint gondoltam. Hmm...
2021. márc. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
67%
Képzeld, ez az emberi kommunikáció része, hogy valaki nem ért valamit, az megkérdezi. Ha csak beszólni jöttél, menj aludni.
2021. márc. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!