Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok tavaly nyáron paranoid skizofréniát, szorongásos zavart diagnosztoziláltak nálam. Akkor beállitották a gyógyszereimet. Járok vissza kezelésre és néha változtatnak a gyógyszereken. Rosszul alszom, éjfél elött nem tudok elaludni mert pörögnek a gondolataim. Nehezen koncentrálok. Egy cikket nem tudok elolvasni. A régi dolgok amiket szerettem csinálni már nem érdekelnek. Úgy érzem magam mint egy robot, nincsenek éréseim se büntudatom. Nincs kedvem semmihez. Nem merek elmenni itthonról sehova. Nem tudom mihez kezdjek már. Leginkább ez készít ki, hogy folyamatosan jár az agyam és pánikolok minden miatt. Már nemtom kihez forduljak. Ez a doki aki kezel állitóalag elég jó de nagyon kicsi javulást sem érzek. Azt mondta a dokim felborult a biokémiai órám.

2021. márc. 15. 14:16
 1/2 anonim válasza:
Lehet aki a diagnózisaidat felállította valamit elnézett, vagy nem látott. Menj el máshova is kivizsgáltatni magad.
2021. márc. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha nem tudsz aludni akkor antipszichotikumokat kéne beállítania meg rivotrilt, azoktól alszol rendesen. én mennék a nyakára amíg olyan gyógyszert nem ad amitől nem tudok aludni, ha vki nem alszik az simán bekattanhat, tapasztalatból mondom. szerintem is elronthatta a diagnózist, kérjél másod véleményt, ha megengedhetitek akkor magán orvostól és mondd el, h aludni akarsz, nekem a pánik is elmúlt teljesen amióta beált a gyógyszerezésem, kell hozzá idő. bárhova megyek nem mondják meg rólam h bajom van, alszok sokat, ez jót tesz az idegrendszernek, kajásabb vagyok ez igaz, de mozgok is azért, meg rajtam múlik h miből mennyit eszek. remélem jobban leszel, vigyázz magadra, írass fel vmi jó nyugtatót, nekem a rivotril bevált, nyílván ez is egy drog, de ha vki beteg muszáj szedni ez van.
2021. márc. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!