Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hónapok óta borzasztóan érzem...

Hónapok óta borzasztóan érzem magam. Mit csináljak most? A többi részlet lent.

Figyelt kérdés
Nagyon Rosszul érzem magam, pár hónapja szakítottam barátnommel akivel 1 évig voltunk, de még mindig eszembe jut. Közösségbe ritkán tudok menni.Ha megyek akkor SEM érzem azt, mint régen, hogy a gondjaim elszálltak.Nagyon Rosszul érzem magam amiatt is, hogy majdnem meghalt az anyukám. Ugy érzem nem Kellek a lányoknak. 176cm magas vagyok szerintem alacsony., amikor nem voltak gondjaim akkor a csajozás egyszeruen ment, meg nálam idosebbeknek is tetszettem régebben. Cigivel meg Minden szarral probalkoztam, de nem Lett jobb. Utalom magam és nem tudom mi tévo legyek. Aki tud segíteni az írjon légyszives.

2021. márc. 16. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Pszichológus?
2021. márc. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Meg amugy 16 éves fiu vagyok az is hozzátartozik
2021. márc. 16. 12:07
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szevasz! Az első és legfontosabb most, hogy ne a csajozáson járjon az eszed. Most összpontosítanod kell az erőidet, magadban, magadra. A lányok most másodikok, az első a Te egészséged.

176 cm nem alacsony, ez átlag testmagasság errefele.

Édesanyádon úgy tudsz a legjobban segíteni, ha ő azt látja, hogy egészséges vagy és boldogulsz, egyre önállóbban. Végezz el házimunkákat, rakj rendet, takaríts ki. Ez nagyon jót tesz a lelki egészségnek is.

2021. márc. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!