Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fiatalon,22 évesen borzalmas...

Fiatalon,22 évesen borzalmas memóriám van, feledékeny, szétszórt, mi lehet a bajom? /részlet lent/

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nagyon súlyosan tapasztaltam a memóriám zavarát,már pár éve feltűnt ,de annyira nem tulajdonítottam neki jelentőséget,azonban mostanában megrémít. Sajnos nem jegyeztem meg az eseteket,de ami eszembe jutott pl mentem wcre és láttam,hogy le van hajtva az ülőke,gondoltam fel kellene hajtani,de előbb le is toltam a nadrágom,de addigra el is flejtettem,hogy le van hajtva és úgy pisiltem,közben még csodálkoztam is,hogy félre megy,majd a legvégén szembesültem a dologgal. Vagy csak úgy leraktam egy nyilvános helyen az igazolványom és ott felejtettem. Megkértek tegnap szüleim ,hogy vigyek el egy fontos levelet xy helyre ,nyilván elfelejtettem,ma megint szóltak ,ahogy hazaértem elfelejtettem és csak órákkal később jutott eszembe. Ilyen és sok más dolog történik velem szinte naponta. De pl ha beszélnek hozzám alig tudom megjegyezni,mit mondanak,a neveket viszont azonnal elfelejtem. Ha vissza kellene idézni a tegnapom biztosan kifelejtenék dolgokat és kicsit nehezemre esne. A memória tesztjeim kb értékelhetetlnek ami olyan,hogy a képet figyeld meg aztán válaszolj pár kérdésre.
2016. máj. 25. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy fejben máshol jársz?
2016. máj. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
állandóan? az kicsit furcsa
2016. máj. 25. 15:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Akinek nincs esze, legyen notesze.

Én így csináltam.

Kis kartonlapra írtam a zsebemben lévő tollal a dolgokat, aztán áthúztam, mikor teljesítve volt.

Ma már okostelefonom van, és annak az emlékeztetőjébe írom a dolgokat. Telefonos bevásárlólista programom is van.

Monjuk a budi fedelét sosem pisáltam le :-)

2016. máj. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!