Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongásra utalhat ha zavar...

Szorongásra utalhat ha zavar az erős fény és csak napszemüvegben bírom elviselni?

Figyelt kérdés

Ha erős fényben nincs rajtam napszemüveg és hunyorgok úgy érzem hogy kevesebb önbizalmam van

Ha van napszemüveg akkor nem


2021. márc. 17. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
nem szedsz Haloperidolt?
2021. márc. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azért nem kell mindenre kijelenteni, h ez szorongás. van aki fényérzékeny, főleg a világos szeműek. nekem még műtve is van, ezért se bírom a napfényt, vagy a villogó kék fényű lámpákat. szerintem simán nem szereted ha néznek.
2021. márc. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szorongás, inkább szenzoros érzékenység. Mindenkinek máshol van az ingerküszöbe, vannak, akik kevésbé bírják az erősebb ingereket, vannak, akik jobban. Én is télen-nyáron napszemüveget hordok a lakáson kívül, mert különben fáj a fejem és hunyorgok. Nincs ebben semmi rendkívüli.
2021. márc. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Így voltam én is. Sosem hordtam napszemüveget, aztán pár éve muszáj lett, mert már pokolian zavart a fény. Szóval nyugi, csak a szemed nem bírja a napot, nem mentális baj.
2021. márc. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!