Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan nem lett nagy bajom...

Hogyan nem lett nagy bajom 200mg rivotriltól?

Figyelt kérdés
10 szemet vettem be először, onnantól kiesett minden, de van fotóm róla, hogy a maradékot is bevettem és el is tűnt. Ittam is rá. Egy hónapra nem emlékszem, de az üzeneteim alapján teljesen kifordultam és nagyon szégyellem azt a személyiséget, nem merek emberek közé menni. Viszont semmi nyoma, hogy akár csak elájultam volna. Létezik ilyen?
2021. márc. 18. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Egy teljes hónap kiesett, de nem lett bajod? Most akkor mi van?
2021. márc. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igazad van, bocsánat, helyesbítek. Azt hittem ekkora mennyiség minimum ájulást vagy kómát okoz. Alapesetben nem vennék be ilyen sokat, félnék, hogy belehalok. Nem tudom miért hozta ki ezt az állapotot, de most nem is ezt helyezném középpontba, hanem, hogy a testemben csak az agyamban okozott változást, más szervemet nem érintette és nem értem (bár nyílván nagyon örülök, hogy ennyivel megúsztam)
2021. márc. 18. 16:10
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Amúgy 200 mg az lófütykös. A halálos adagja egereknél 4000 mg EGY TESTTÖMEG KILOGRAMMRA. Átlagos, 70 kilós embernél ez 70*4000mg. Az ilyen szerektől nem fogsz meghalni, csak maradandó agyi károsodást szenvedsz. Ehhez gratulálok!
2021. márc. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

'hogy a testemben csak az agyamban okozott változást, más szervemet nem érintette és nem értem '


Tekintve, hogy az agyunk a legfontosabb szervünk, én ennek nem örülnék. Szívet, tüdőt, veséket, májat tudunk cserélni, de agyat nem. Sokkal nehezebb a gyógyítás is, mint más szerveknél.

2021. márc. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Értem, ezt nem tudtam, köszönöm:)

Kerestem valamilyen forrást, hogy hogyan határozzák meg valaminek a hatásos és halálos adagját, de nem találtam semmit. Erről esetleg tudsz valamit?

Az utolsó mondat nélkül is elég rosszul érzem magamat, köszönöm. Ki sem merek menni a házból.

2021. márc. 18. 16:14
 6/11 A kérdező kommentje:

#4ebben igazad van, ebbe nem gondoltam bele, köszönöm a válaszodat!


Viszont “csak” egy havi változást okozott jelenlegi tudomásom szerint nagy szerencsémre. Viszont előtte abban a tudatban voltam, hogy már 20-25 szemtől rosszul lennék.


//Megjegyezném, hogy inkább kicseréltetem ezt a gyógyszert valami másra, nem bízok már magamban

2021. márc. 18. 16:16
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Mikor rákapok a herbálra és elfogy akkor az elvonási tünetekre jó 200 rivó vagy 250 fronya. Attól én 1 napig alszok és így megúszom a legsúlyosabb elvonási tüneteket. Utána még 2-3 napig tompa szoktam lenni. De azért 1 hónap nem szokott kiesni. Csak 1 nap :D
2021. márc. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

5

Rivotril hatóanyaga a clonazepam, a halálos adag jelölése LD50 (az 50 alsó indexben, de ez lényegtelen). Tehát így kell megkeresni: clonazepam ld50

2021. márc. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

8 szem frontinon éltem naponta + ittam is hétvégente.

Már megszokja a szervezeted.

2021. márc. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#7 jó neked:D nagyon rossz érzés ez az egy hónap


#8 köszönöm szépen!!

2021. márc. 18. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!