Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi bajom lehet a Rivotriltól?

Mi bajom lehet a Rivotriltól?

Figyelt kérdés
Mindenki mondja,hogy kemikália stb.Akárcsak az összes gyógyszer!Nem gondolom,hogy napi 0.5 mg-tól bármi bajom lehetne azon kívül,hogy egészségesebb leszek,mert jól alszok,kevesebbet szorongok.

2012. febr. 3. 13:46
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
És jobb választás mint az alkohol,mert akkora károkat nem okoz.
2012. febr. 3. 13:50
 2/20 anonim ***** válasza:
50%
Függőséget okoz
2012. febr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
4%

Csak épp az a baj vele, hogy felér kábítószer fogyasztással.

Szorongásra, depresszióra, alvásproblémára jó néhány természetes gyógymód és módszer létezik.

2012. febr. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nagyon könnyen rá lehet szokni, egy idő után más szerekhez hasonlóan attól szorongsz majd, ha nem szeded. És ehhez is egy idő után növelt mennyiséget igényel a szervezet.

A legfontosabb hogy találj valami olyan megoldást amivel csökkentheted a szorongást, rengeteg lehetőség van rá, de a Rivotril nem az.

A szervezetnek megvannak a maga "szerei" és mehanizmusai a szorongás csökkentésére, csak meg kell találni a módját hogyan mozdítsd őket elő.

2012. febr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
76%
én szedtem egy időben de tényleg nagyon könnyen rá lehet szokni. és igazából ezek a nyugtatók hiába alszol el könnyebben tőle, de nem biztosít pihentető alvást, szóval egészségesebb nem leszel tőle. és a rivotrilt még a pszichiáterek is nehezen írják fel a rászokásveszély és a mellékhatások miatt. tapasztalatból mondom nem ajánlom. Ha jobban akarsz aludni meg kevesebb szorongást inkább gyógynövényi vagy vitamin alapú dolgokat próbálj.Valeriana, hasonlók ...
2012. febr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Azt már próbáltam.Nem értek semmit.Ettől meg tényleg pihentetően alszok.
2012. febr. 3. 20:53
 7/20 anonim válasza:
aztán majd egyszer nem lesz elég és több kell mert nem fogsz tudni aludni és akkor ez egy ördögi kör. meg félelmetes mellékhatások. én voltam pszichiátrián beteg és amint az idősebbek meghallották hogy rivotrilt írtak fel mindenki szörnyülködött. akár kevés akár sok. próbálgasd végig a gyógyteákat hasonlók. most még lehet hogy azt érzed hogy pihentető alvást nyújt de csak letompít és egy idő után majd idegesség vagy szorongás formájában jön ki az egész. tényleg kérlek hogy ne a könnyebb utat válaszd, keresgélj és találsz természeteset és jobbat. hidd el, tapasztalatból mondom.
2012. febr. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

De miért írt fel neked ilyen erős gyógyszert? Én is voltam nem egyszer pszichiáternél, de általában csak enyhébb szereket, Aurorixet és Yarocent írt fel.


Azt mondta nekem konkrétan, hogy szorongásoldót azért nem ír fel, mert függőséget okoz és bírjam ki azt az 1-2 hetet, amíg kifejti a gyógyszer a hatását. Hidd el nekem, hogy az elvonási tüneteket elviselni sem sétagalopp.

2012. febr. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet azokkal akik átkozzák a Rivotrilt. Neked jó, akkor tessék szedni. A mellékhatások eltörpülnek ahhoz képest, ha semmit nem szednél és pszichésen a padlóra kerülnél.Korszerű szer. Örülnünk kéne, hogy ma már van ilyen. 20-30 évvel ezelőtt csak szenvedtek az emberek és megőrültek, mert semmi jó szer nem volt.
2012. febr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Én is ezt szedem 3szor 1mg/nap, és nagyon sokat segít!

Akinek szüksége van rá szedje, inkább minthogy rosszul legyen.

2012. febr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!