Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan nem lett nagy bajom...

Hogyan nem lett nagy bajom 200mg rivotriltól?

Figyelt kérdés
10 szemet vettem be először, onnantól kiesett minden, de van fotóm róla, hogy a maradékot is bevettem és el is tűnt. Ittam is rá. Egy hónapra nem emlékszem, de az üzeneteim alapján teljesen kifordultam és nagyon szégyellem azt a személyiséget, nem merek emberek közé menni. Viszont semmi nyoma, hogy akár csak elájultam volna. Létezik ilyen?
2021. márc. 18. 16:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Tanácsot adni nem fogok mi az ami végzetes. Ezek a szerek úgy vannak feltalálva, hogy olyan emberek kezébe adják akik hajlamosak ilyet csinálni.

Az 1 hónap az durva. Bár én drogfüggő voltam, így az én tolerancia szintem nem teljesen normális. Volt hogy Dormicumot ettem dobozszámra.

Amikor rámhívták a mentőt teljesen képben voltam. A gyomormosásra, nem úgy emlékszem mint kellemetlen érzés, hanem csak néha hideget éreztem. Akkor már a kép kezdett kiesni. Utolsó kép, hogy lehánytam a mentőst, kb 2 órának kellett eltelnie. Következő kép, hogy állok az SBO-n. Anyum mondja, hogy feküdjek le. Elvileg végig beszédképes voltam és képes voltam járni. Ami ciki, hogy mivel száradtak a ruháim, nem volt rajtam fehérnemű. Nem tudom mit csinálhattak velem, hogy ez kiderült, de az anyum a kezembe nyomott egyet, hogy vegyem fel.


Ezek után hálás vagyok, hogy semmire sem emlékszek. Sajnálom, hogy a családom ezt végignézte. Utána ahogy visszajött a kép teljesen józan voltam és rá fél órára nyomniuk kellett belém a Rivotrilt.


Sajnos ilyeneket visszacsinálni nem lehet. Örülj te is, hogy maradandó károsodás nélkül megúsztad. Agykárosodás rosszabb mint meghalni.

Tanulni kell belőle és többé nem kell ilyen helyzetbe kerülni. Nekem 8 évbe tellett, hogy rájőjjek mennyire gáz és undorító az egész.

2021. márc. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!