Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a legjobb megoldás arra ha...

Mi a legjobb megoldás arra ha az emberben sok harag gyűlik össze?

Figyelt kérdés

Ezt a hetet rengeteg sérelemmel, és dühvel zártam, megromlott, vagy elveszni látszó emberi kapcsolatok miatt rengeteg harag gyűlt össze bennem.

Viszont kicsit betegeskedek, szóval nem nagyon tudom fizikailag levezetni, de a fejem szétrobban a dühtől ha rágondolok ezekre a történésekre.

Nem gondolok rá mindig, de ha eszembe jut rögtön felmegy a pumpa, és percekig nem tudom elterelni a gondolataimat.

Milyen módszerek válhatnak be feszültséglevezetésként?



2021. márc. 19. 18:23
1 2
 1/11 anonim válasza:
72%

Szellemileg ha leírja a dühös gondolatait egy papírra. Fizikailag futás, kondi, harcművészet.


Ezek mind csökkentik a stresszhormont.

2021. márc. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Bokszzsak, whisky, dugas. A harom legjobb feszkogyilkos.
2021. márc. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
#2, Vagy a hármat egyszerre. :)
2021. márc. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2021. márc. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Elvezni a halmazatokat? :)
2021. márc. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Elég whisky után egy boszzsák is lehet csábos. (Bocs az offért.)
2021. márc. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha megtaláltad, szólj. Bennem ártó szándék van azok felé, akik bántottak, mással nem tudnám levezetni. Eddig a szorongás visszafogott
2021. márc. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
#3, eddig még sosem jutott eszembe, de most hogy mondod, egyszer lehet kipróbálom, milyen lehet részegen bokszzsákot dugni ;-DDD
2021. márc. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Filmek, sorozatok. Talán ha lelkileg egy más világba csöppensz, elfelejted a düht.
2021. márc. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én ha nagyon de nagyon dühös vagyok valakire, elképzeltem, ahogy megalázom, pl lassan megkínzom, megölöm... De ez azért elég beteg, szóval nem mondom, hogy gondolkodj ilyeneken, ha haragszol valakire
2021. márc. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!