Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek le lehet győzni...

Szerintetek le lehet győzni úgy a lámpalázat, hogy mondjuk fizetek hajléktalanoknak és előadok nekik valamit?

Figyelt kérdés
Most úgyis távoktatás van egyetemen és így gyakorolnék.
2021. márc. 19. 19:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Oké... de miért pont hajléktalanoknak? XD
2021. márc. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Miért random rá tudok venni idegeneket, hogy hallgassanak meg?
2021. márc. 19. 19:53
 3/13 anonim ***** válasza:
Persze. Én szívesen meghallgatnálak még idegenként is, van tapasztalatom salesben, direct marketingben. Talált már meg egy ilyen hölgy az utcán, Microsoft termékek eladását próbálgatta rajtam, csak az volt a baj, hogy nem kérdezett előtte semmit, csak nyomta a szövegét 10 percen át. Kandikamerát kerestem.
2021. márc. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De itt az a lényeg, h mondjuk lenne 8 csövi és én eléjük állnék és előadnék valamit a közgazdász témából. Nekik csak az a dolguk, hogy végig rám néznek. vagy ez veszélyes? Vagy másik verzió: romák.
2021. márc. 19. 20:01
 5/13 anonim ***** válasza:
Inkább maradj a csöviknél, ők azért normálisabbak.
2021. márc. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És mennyit fizessek nekik? Vigyek magammal férfit?
2021. márc. 19. 20:04
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, vigyél. Vegyél nekik alkoholt és cigit.
2021. márc. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy üveg sörért rádszánnak 10 percet az biztos, de lehet próbálkozhatsz kajával is, mondjuk vigyél nekik szendvicset..
2021. márc. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Egy sör 10 perc? Az azért elég jó órabér. De hatásos lehet? vagy ha már komoly emberek előtt kell előadnom, akkor semmit se fog érni? Amúgy gyerekek előtt simán szerepelek, ott nincs lámpalázam.
2021. márc. 19. 20:25
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen helyzetben kell előadnod élesben és miről, de azt is megpróbálhatod, hogy egy ismerőst ültetsz be, persze ha van rá lehetőség, a többiek közé és előadás közben rá koncentrálsz, mintha neki adnád elő. Ezt előtte el is próbálhatod. Mikor pedig diát váltasz körbenézel a teremben, mintha azt néznéd figyelnek e rád. Vagy mindig arra az egy emberre kell konctrálni aki a legfontosabb a teremben, egy üzleti meetingen például az igazgatóra, ha van lehetőséged előtte válts vele pár mondatot valamiről, hogy ne érezd annyira idegennek.
2021. márc. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!