Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mivel foglaljátok le magatokat?

Mivel foglaljátok le magatokat?

Figyelt kérdés

Most, hogy már jó egy éve karanténban vagyunk, mi az, ami nektek segít, hogy a felszínen maradjatok?

Túl vagyok két igazán mély időszakon, és keresem, hogy mi segítene abban, hogy a következő (ha lesz, és gondolom hogy lesz, mert elég ciklikus illetve még tart a karantén) már ne legyen ennyire hosszú és lehúzó.

Nem ötleteket várok, hanem tapasztalatokat, hogy nektek mi segít



2021. márc. 23. 07:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozom, és elkezdtem egy új sulit (IFRS). Kötök, olvasok.
2021. márc. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tanulok, megnézek olyan filmeket/elolvasok könyveket, amikre eddig nem volt időm. Selejtezek, nagytakarítok. Jön a jó idő, mehetek a kertbe is.

Nem unatkozom.

2021. márc. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Filmezek, netezek, házimunka, pia.
2021. márc. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fóliában kertészkedek, palántázok.
2021. márc. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
szexszel, tanulással, sporttal és munkával ütöm el az időt
2021. márc. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó félévemet végzem egyetemen, úgyhogy írnom kell a szakdogát (itt más a neve, nem magyarországi egyetem). Dolgozom részmunkaidőben itthonról, szabadidőmben pedig alkalmanként marihuánát fogyasztok (itt legális) és ps-en játszom, teljesen jól elvagyok. Haverok is szoktak átjönni, vagy ha nem ők, akkor párommal “bulizunk”, ami csak abban merül ki, hogy van hangos zene és fénytechnika. Néha netflix, ha úgy tartja kedvem. Összességében el lehet lenni.
2021. márc. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!