Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Frontin gyogyszer szedése...

A Frontin gyogyszer szedése mikortol okoz már függőséget?

Figyelt kérdés
munkahely váltás előtt vagyok. frontint szednék valameddig mig megnem szoknám az uj helyet. persze orvos nélkül. meddig szedhetem mindenféle függőség nélkül,ugy csak alkalmilag.?
2010. aug. 19. 16:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

csak alkalmilag nem hiszem hogy okoz , persze függ sokmindentől hogy milyen adagba szeded , mennyire vagy rá hajlamos stb

de folyamatos szedésnél is kell hozzá vagy 3+ hónap

2010. aug. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
vagyis ha kb max 3 hónapig szedném akkor ha hirtelen abbahagynám a szedést akkor nem lenne elvonási tünetek?
2010. aug. 19. 21:47
 3/13 anonim ***** válasza:
Hirtelen ne hagyd abba. De miért is lenne muszáj hirtelen letenni?
2010. aug. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Pár hét és egy életre függő leszel tőle. Szerintem bele se kezdj, inkább guríts le pár sört...
2010. aug. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
csak addig kéne amig megszoknám az uj munkát.csak arra hogy könnyebben vegyem fel a változást,ne izguljak minden nap.
2010. aug. 20. 05:00
 6/13 anonim ***** válasza:
2 hét alatt tuti nem okoz bajt, egyik ismerösöm a mai napig áldja ezt a gyógyszert mert volt egy nehéz időszaka, 2 hétig szedte ezt a gyógyszert és átsegítette őt ezen.
2010. aug. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igazatok van... a gyógyszer a legjobb mencsvár! A tudat lehet, hogy átsegít, gyógyszerbe menekülni... olyan mintha nem tudná valaki, hogy gyógyszer helyett szőlőcukrott vett be, mégis jól van! Nem a gyógyszer az oka, hanem a tudat, a menekülés, hogy van valami, amibe kapaszkodhat!
2010. aug. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem most adnak frontint. mert áttétes rákom van, és bizonytalan a kimenetele az egésznek, 0,25 mg kétszer.

Fogd rám, hogy gyenge gyógyszerfüggő selejt vagyok.

2010. aug. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az teljesen más eset, ha valakinek komoly baja van, amiért szedi, de aki csupan lelki bajok miatt szedi, én arra értettem, sajnálom, ha félre érthető voltam!
2010. aug. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Na és honnan tudod, ha még egyszer a váltás előtt vagy, hogy csak frontinnal lesz majd elviselhető az eleje. Jó kis melóhely lehet, még 1 percet sem dolgoztál, de már be vagy tojva.
2010. aug. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!