Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mik a tapasztalatok a TB-s...

Mik a tapasztalatok a TB-s pszichológusokról / pszichiáterekről? Nincs pénzem magánra, nem tudom hová forduljak.

Figyelt kérdés

Már 1.5 éve rosszul vagyok és nem tudok kihez fordulni. Most munkanélküli vagyok és egyszerűen nincs keretem magánorvosra. Azon gondolkoztam, hogy megpróbálnám a kórházi szakrendeléseket.


Ti voltatok már ilyen állami szakrendelésen? Mit tapasztaltatok?


23/N



2021. márc. 24. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen megfelelőek szerintem
2021. márc. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Igen,Én TB pszichológushoz járok,nekem sokat segít jó hogy nincs kivel megbeszélnem a problémákat és ő segít,nagyon szépen elmagyaráz egy adott aggodalmat sok esetben le is írja érthetően hogyan is képzeljem el,mit kell tenni a változtatásért.Nekem eddigi tapasztalataim szerint segített és attól hogy TB ugyan olyan mint egy magán nem különbb.Bátran tudom ajánlani a felkeresést.
2021. márc. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%
Szia! Nekem is volt hasonló problémám, így anno én is elmentem a kórházi szakrendelésre pszichológusra. Én egy kis faluban élek, így a mellettünk lévő kisvárosba mentem. Nagyon meglepődtem, mert egy fiatal kis paszichológus nő dolgozott ott. Nagyon készséges, segítőkész volt és tényleg sokat javult az állapotom. Tehát én nagyon elégedett voltam vele. Pszichiáternél egyik ismerősöm volt, neki pont rossz tapasztalata volt. Vele kb. semmit nem kezdett az orvos, kb. mert nem fizetett neki semmit. Pedig a magánrendelésen agyondicsérik ezt az orvost.
2021. márc. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!