Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem kívánt gondolatokat és...

Nem kívánt gondolatokat és érzéseket hogy lehet megszüntetni?

Figyelt kérdés

Egy helyzet miatt olyanokat gondolok/gondoltam, amit nem kéne mert csak magamnak ártok vele.

Szeretném visszavonni azokat, amiket gondoltam, vagy ha azt nem is lehet legalább nem gondolni ilyeneket többé.

Már beszéltem róla másnak, semmit nem ért, csak magamat járattam le...

Valami tipp?


2021. márc. 25. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Konkrétabban?
2021. márc. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Konkrétabban azt kívántam, hogy pár számomra fontos személy dögöljön meg. Nem gondoltam komolyan, valószínüleg csak az indulat miatt, de engem akkor is nagyon zavar, hogy egyáltalán ilyen eszembe jutott.
2021. márc. 25. 21:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tudatosul benned az, hogy ilyenre nem szabad gondolni, egyszerűen csak felejtsd el őket, gyorsan tereld el a figyelmedet. Nem biztos, de lehet, ezek nálad ilyen kényszergondolatok, amiktől valószínűleg nem fogsz soha megszabadulni, de csökkentheted őket.
2021. ápr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!