Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik hosszú depresszióból...

Akik hosszú depresszióból végleg kigyógyultak, hogy a történt ez?

Figyelt kérdés

Sajnos mindig is hajlamos voltam a depresszív gondolatokra, szorongásra. De most még mélyebbre sullyedtem... Szakított velem az exem pár hete és azóta habár próbáltam az életben örömöt keresni, mindenhol csak falakba ütköztem. A barátaim sincsenek nagyon mellettem (vagyis 1 igen, amiért hálás vagyok, de nem akarom csak őt terhelni). Egyetem sem motivál... Egyszerűen azt érzem, mintha a lelkem meghalt volna. Megkeseredett lenne. Élni sincs kedvem, minden nap szenvedés nekem érzelmileg, sírok... Szorongok, magányos vagyok. És azt érzem, nem igazan van mellettem senki sem. Exem is azért szakított, mert sajnos én tettem tönkre a kapcsolatot azzal, hogy túlságosan igényeltem a visszajelzest és ha nem kaptam meg/nem úgy, akkor képes vagyok nagyon depressziós lenni miatta.


Pszichológust sikerült találnom (egyetemi pszichológus tanácsolt egyet olcsóbban).


Viszont érdekelne pár olyan történet, akik hosszú évek depressziójából kigyógyultak.


Hogy történt mindez? Olyan jó lenne most pozitív történeteket olvasni, mert jelenleg annyira reménytelennek érzem azt, hogy kitörjek a saját érzelmi ketrecemből.



2021. márc. 26. 00:17
 1/3 anonim válasza:

Én pár hónapja járok pszichológushoz szóval még a változás vagy "gyógyulás" útján járok.

Ez heteken, de leginkább hónapokon át tartó folyamat, szóval kitartást neked, és remélem minden rendben lesz. + ha valakivel akarsz beszélni , akkor rám írhatsz. /L

2021. márc. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
szerintem ugyanilyen témában már írtál ki kérdést, arra is kaptál elég választ. simán nem bírsz figyelem nélkül élni, ezért nem tudsz békében magaddal lenni. unatkozol, ez a bajod. ha minden 3nap ugyanazt a kérdést rakod fel, miért nem fogadod meg mások tanácsát? nah mind1. több ilyen kérdésre nem válaszolok,mert ez már energia vámpírkodás.
2021. márc. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És miért sajnálsz tőle egy kis energiát? Mindenkivel ilyen irígy vagy?
2021. máj. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!