Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Velem van a hiba? (bővebben...

Velem van a hiba? (bővebben lent, nem tudtam volna egy kérdésben megfogalmazni)

Figyelt kérdés

Nem biztos, hogy ide kéne írnom, de talán itt van a legjobb helyen.


Miért baj az, hogy ha nem szeretem a kihívásokat, nem szeretek kockázatot vállalni és csak a biztosra megyek? Egyáltalán miért akar valaki egyáltalán egy nála erősebb ellen kiállni ?, az ellen nem lehet nyerni. Ha erősebb nála a másik akkor biztos a vereség, ha pedig mégis legyőzi akkor mégsem az ellenfél volt az erősebb. Ezzel nem azt mondom, hogy csak a gyengébbeket "szeretem legyőzni", csupán nem akarok belemenni egy biztos vereségbe. Legyen szó játékról, sportról fogadásról bármiről,és persze nem verekedésre gondolok!


Ezen kívül miért szeretnek az emberek horrort vagy sírós filmeket nézni? Én utálom azt ha félek vagy pedig ha nagyon szomorú vagyok, más embereknek miért jó ha egy filmtől félnek vagy sírnak?


21f


2010. aug. 19. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Meggyugodhatsz! Minden rendben van veled!
2010. aug. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Egy hulye k*cs*g vagy.
2010. aug. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 vargaBvarga7 válasza:

Az, hogy valaki erősebb nálad nem biztos, hogy nem tudod legyőzni.

Mi alapján gondolod, hogy erősebb, ha mondjuk(sport) ő ugrik 3 métert, amíg te csak 2-t addig tényleg nincs értelme belevágni, de mondjuk ha a dobást vesszük példának lehet 60as karja van, te meg vékony vagy...miért ne tudnál akkorát dobni...

Fogadásnál, meg mindenkinek 50-50% esélye van, nem biztos hogy ő nyer.


Nem minden ember egyforma. Én pl szeretem a kihívásokat, csak tudni kell veszíteni. :)


Film: hát valaki azért nézni meg a horrort, hogy elmesélje a haveroknak, hogy én megnéztem.

Vagy egyszerűen szereti a horrorfilmet, mint mondjuk te a csokisfagyit^^

Sírosfilmekről lövésem sincs...nem néztem meg még egyet sem.

2010. aug. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az erősséget nem fizikai erőben értettem, hanem pont ugy, hogy ő pl 60at dob én meg 50et. Fogadásnál meg egyáltalán nem igaz az 50-50%..
2010. aug. 20. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!