Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindent embert lehet csúfolni?...

Mindent embert lehet csúfolni? Minden emberen van valami testi hiba? Pl. Brad Pitt és társai?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Senki nem tökéletes.
2010. júl. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a kisebbik baj, hogy lehet csúfolni, a nagyobb, hogy tesszük is.
2010. júl. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
ha ilyeket kérdezel, akkor táéged is lehet csúfolni xdxd
2010. júl. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Brad Pitt... Brad Pitt...???Miért ne lenne hibája?Azért mert szép kis pofija van?Na és.Honnan tudod,hogy nincs e 6 lábújja,vagy csak egy heréje?,vagy éppen kicsi f*rka?Vagy csak egyszerűen pocsék az ágyban.Nekem egyébként sem az esetem!
2010. júl. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Senki sem tökéletes, még testileg sem. Még a sztárok sem. Lehet például látáshibájuk, amit kontaktlencsével korrigálnak, de azt nem látod.
2010. júl. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet csúfolni mindenkit, és szoktak is. Csak egy kicsit térj el az átlagtól, már mindjárt teszik a megjegyzéseket. Engem pl. az elálló fülem miatt csúfoltak rengeteget. Sokat szenvedtem miatta, de egy éve megműtötték, és azóta megszűnt a csúfolás.
2011. aug. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Brad Pittnek is elálltak a fülei, ő is megműttette! Vannak képek a neten is erről.
2013. jan. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!