Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem sikerül? Valami...

Miért nem sikerül? Valami hiba lehet a gépezetben?

Figyelt kérdés

Én tényleg igyekszem, hogy ne legyek pesszimista, hogy ne legyek szomorú, hogy ne legyek mindig lehangolt. Annyira igyekszem, minden nap sportolok is (ennek érdekében főleg) de hiába. Ha egy picit is sikerül "jól éreznem" magam, az is olyan törékeny. egy pillanat alatt elillan és már jönnek újból a rossz gondolatok, és a gödör feneke...

(egyszer már kiírtam, de választ nem kaptam rá igazából)

És azzal is küzdök, hogy AKARJAM, hogy ne legyek folyton rosszul, mert sokszor már arra sincs energiám...

Miért van ez? :((((( (Nagyon régóta tart ez)


2011. szept. 7. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ez a tünet amit leírtál, férfiaknál, és 60 év felett teljesen rendjén lévő. Nagyon kövér ( 140 kg feletti) nőknél is dettó. Te melyik kategória vagy?

2011. szept. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
egyik sem. Fiatal nő vagyok, és szerencsére közelében sem vagyok a 140-nek.
2011. szept. 7. 22:00
 3/12 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy a külvilágból érkező ingereket pozitívabban tudja értékelni az ember, olykor elkél a szaksegítség, nem elég a saját akarat. Ezt hívják kognitív terápiának, amit sok pszichológus, és némely pszichiáter tud.
2011. szept. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

És mit takar ez a kognitív terápia, hogy néz ki?

Szerinted van, hogy mindenképp csak egy "külső szemlélő" segíthet?

2011. szept. 7. 22:08
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:

egyik sem. Fiatal nő vagyok, és szerencsére közelében sem vagyok a 140-nek."


Kedves kérdező!

Ez már magában is elég a boldogságra.

2011. szept. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Volt valamilyen nagy változás az életedben? Gyerekvállalás, házasság? Nem úgy alakult az életed, ahogy régen megálmodtad?


off egyik válaszadónak: a 139kg rendben van?

2011. szept. 8. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
első válaszoló ezt vajon komolyan gondolta?!
2011. szept. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Persze, ez elég a boldogsághoz...

nem, semmi nem történt velem, idén fogok érettségizni.

2011. szept. 8. 16:14
 9/12 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy érzek 20 éve legalább, s már 31-es "Férfi" roncs vagyok. Én sem vagyok kövér, de mindent feketének látok.
2011. szept. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A világ nem fekete. Ha te annak látod, neked kell változtatnod. Persze nem egyszerre az egész életedet, csak kis lépésenként. Ha ennyit sem teszel meg, megérdemled a sorsodat. A dzsungelben az oroszlánt, meg a többi őzet sem érdekli a lelkivilágod. Ha lemaradsz, megesznek. Hát ne maradj le....
2011. szept. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!