Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderlineosok nektek mik...

Borderlineosok nektek mik voltak a legárulkodóbb tüneteitek?

Figyelt kérdés
A lányom egy ideje jár már pszichológushoz, de nem igazán látunk semmi változást. A hölgy ahogy eszrevettük szinte kizárja a lehetőségét annak hogy egy betegség okazza a tüneteit és úgy kezeli mintha csak a szorongás okozna mindent, bár annál szerintünk súlyosabbak a problémái. Persze nem vagyok szakember és nem is szólnék bele a munkájába ha hasznos lenne, de elgondolkodtam mar azon hogy elvinném egy pszichiáterhez is. Ezért érdekel,hogy nektek mik voltak a tüneteitek mert talán akkor el tudnánk dönteni hogy érdemes e keresni egy másik szakembert vagy csak várni kell a csodát.

2021. márc. 28. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
A neten sok helyen vannak fenn a borderline tünetei, keress rá, meg fogod találni.
2021. márc. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hat igen persze azokat már rég megnéztük de igazából azok alapján barkire rá lehetne mondani hogy borderlineja van mert többnyire ez szerintem attól függ hogy milyen súlyos a tünet
2021. márc. 28. 13:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Erősen specifikusak a tünetek, szó nincs arról, hogy bárkire rá lehetne mondani.
2021. márc. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi pszichológus klinikai szakpszichológus? Csak ők diagnosztizálhatnak és kezelhetnek mentális zavarokat. Első körben mindenképp hozzá vinném a lányt. Ő el tudja dönteni, hogy szükség van-e pszichiáter szakorvos bevonására.
2021. márc. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha szerinted bárkire rá lehet mondani a tünetek alapján, hogy borderline, akkor ez a kérdés úgy kamu, ahogy van.
2021. márc. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam, nem úgy értem hogy bárkire rá lehet mondani, hanem azt mondom hogy be lehet képzelni hogy megvannak a tünetek, mert például ha fáj minden reggel a fejem akkor arra is kepzelhetem azt hogy agydaganatom van, de attól még nem lesz.
2021. márc. 29. 17:18
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A hangulatingadozás és a dühkitörések. Átlagosnál (ha létezik átlagos dühkitörés) sokkal súlyosabb formában. 28 vagyok már, de minden terápia ellenére, többször akartam kib.szni a párom, akit szeretek. Ha valami aprósággal felidegesít, viszont csak gyűlölni tudom. Ez nem egy olyan hangulatingadozàs amit mindenki átél.
2021. ápr. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!