Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen egy párkapcsolat egy...

Milyen egy párkapcsolat egy Borderlineos férfival?

Figyelt kérdés
Ha valakinek van tapasztalata, legyen szíves megírni. Más a férfi és más a női Borderline?
2021. jan. 15. 17:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Te most férfi vagy vagy nő?


Én voltam ilyen kapcsolatban, ahol a férfi az volt, borzalmas volt. Menekülj.

2021. jan. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. Mesélj mire számithatok?
2021. jan. 15. 17:38
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Rettentő durva hangulatingadozásai vannak, dühkirohanásai, egyik pillanatban még minden jó, aztán ordít dühében, az is előfordul, hogy egyik napról a másikra megutál bárkit, haragszik csak úgy. depresszió társul mellé általában, tényleg csak rosszakat tudok mondani, engem érzelmileg kifacsart és tönkretett, zsarolt érzelmileg, sajnos nehezen tudtam szabadulni. vigyázz vele, tényleg.
2021. jan. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én eddig azt erzékelem, hogy érzelmileg visszafogott, nem beszél az érzéseiről. Egyszer felfokozott szexuális vágy, akkor viszonozza az érzéseim, aztán másnap befordul, ignorál. Amire tegnap igent mondott, arra másnap nemet, de minimum bizonytalan. Dühkitörés nem volt.
2021. jan. 15. 17:44
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Ez viszont egy idő után nagyon zavaró, hogy mintha minden nap falat emelne közénk, és újra le kellene bontani.
2021. jan. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én is ezt élem meg. Eljutunk egy mélyebb érzelmi szintre, megnyílik, utána meg meggondolja magát, és hűvös lesz. Rossz kedvvel magyarázza ezeket, de ezek valójában elutasítások azt hiszem.
2021. jan. 15. 18:21
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
"Nincs kedvem, nem érdekel, hagyjuk már ezt" Ezek nagyon sokszor elhangzanak. egyszer megnyílik, mindenről lehet vele beszélni, aztán bezárkózik és újra be kell jutnod hozzá. és ennél csak rosszabb dolgok is vannak. Tudom, hogy fontos, esetleg szereted, én is így voltam, másfél évig, de fél évig volt mindnen szép és jó. a rózsaszín köd, hiába jeleztek a barátok, hogy ez nem jó, nem érdekelt. ja és a barátaim ellen is fordított, szóval tönkre tett.
2021. jan. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Jozsef Attilat kepzeld el.

Amugy en Borderline-os no vagyok, a gyogyszerek es a parom turelme 90%-ban segit, de eleg horror tudok lenni neha.

Az a fo baj, hogy te nem fogod tudni, mi az a kis bolha, amit o dinoszauruszkent el meg.

2021. jan. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
A legrosszabb az, hogy ahogy a bizamába fogad, már szinte másnap úgy viselkedik velem, mintha idegen lennék.
2021. jan. 15. 18:50
 10/18 anonim ***** válasza:
Pontosan! Vagy ha történik valami rossz, akkor azonnal befordul, oda a jó kedve minden, áh szörnyú szörnyú. akit én ismertem, nem szedett gyógyszert, elutasította
2021. jan. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!