Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szülés óta van1 kis aranyerem....

Szülés óta van1 kis aranyerem. Ami wcnel neha intenzíven faj! Kentem mar annyi mindennel. Nőgyógyász szerint orokre ott marad es csak akkor szedik le ha begyullad es roszabb :0 Ez tenyleg igy van vagy van valami megoldas azert?

Figyelt kérdés

2017. szept. 30. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze hogy van ra megoldas. Menj el egy proktologushoz,o majd megnezi es ad ra gyogyszert
2017. szept. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hűha olyanról meg nem is hallottam. De tulajdonkeppen ugye tukorrel nem vizsgal tokre parazok attol..kinti aranyerem vn:(
2017. szept. 30. 14:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Oszinten fogalmam sincs. En ugy tudom hogy nem mindig szoktak,de ilyenkor (elvileg) 'kotelesek' megnezni h nincs e belso aranyered,polipod stb. Mert ha mondjuk veezik,attol is verezhet fajhat es nem feltetlenul az aranyertol ezert szoktak ilyenkor tukrozni is h megnezzek nincs e valami mas problema. De ha nem akarsz tukrozest,kerheted h ezt a reszet a vizsgalatnak ne vegezzek el.
2017. szept. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!