Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vajon milyen probléma miatt...

Krosszarcu kérdése:

Vajon milyen probléma miatt tüntettem el az irattárcámat? F47

Figyelt kérdés

Tegnap ki kellett vágnom egy fát és a műhelyben hagytam a bőr tárcát bankkártyával, mert zavart hogy a zsebembe volt.

Ma reggel úgy emlékeztem, hogy a dzseki zsebében van, egész nap kerestem. Most lett meg a műhelyben, ott a horgász hátizsák oldalzsebében. Nem emlékszem egyáltalán, hogy beraktam oda.

Többször megtörtént ez, a könyvemmel, autókulccsal stb vel. ??



2021. márc. 30. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudatalatti kis bohóság lehet

Amikor elkalandozol a gondolataidba, de az agyad tudja mit hogyan kell és csinálod is. De nem emlékszel mert a gondolatra figyeltél.


Nekem például vezetés közben szokott " beugrani" mikor elkalandozok hogy uhbasszus én meg vezetek! Nem arra gondolsz,amit csinálsz.


Lehet kapni memóriajavító-megőrző készítményeket, ha szükségesnek éreznéd.

2021. márc. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen elgondolkozok potosan és nem is vagyok ott amikor végzek valami hétköznapi cselekvést.
2021. ápr. 1. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!