Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A xanax sr szedésétől lehet...

A xanax sr szedésétől lehet rossz a hangulatom? Olvexya szedése mellett nem volt ekkora lehangoltság és feszült, feszengős időszakom?

Figyelt kérdés

Ha szorongok engedélyezett 3 mg frontin egy napra.

Csak ezzel meg vigyáznom kell mert erős függője voltam.

Azért kaptam a xanax sr-t hogy ne kapkodjam be a frontint.


A xanax napi bevételem: 2mg-0-4mg


Az esti sok lehet és másnapra ez kihatással lehet?



2021. ápr. 1. 09:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én ezt már korábban írtam,hogy nekem egyszer brutál rémálmaim voltak tőle éjszaka.Pedig próbaként vettem be csak 1 szemet.Köszönöm kihagyom.
2021. ápr. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A xanax sr meg a frontin kozott semmi kulonbseg. Ua. a hatoanyaga mindkettonek, csak az sr lassabban fejti ki a hatasat es egy picit tovabb tart. Szoval nem ertem mirol beszelsz.
2021. ápr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem. Akkor most frontint is szedsz meg xanax sr-t is? Ilyen dózisban? (3 mg frontin, 6 mg xanax sr) A kettőnek ua. a hatóanyaga, ahogy 2-es írta.
2021. ápr. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Én tudom, hogy miről beszél a kérdező. Nagy dózisban, vagy tartós szedés esetén a nyugtatók okozhatnak rossz hangulatot, depressziót. A tájékoztatóban is benne van. Sőt, jobbat mondok. " erős függője voltam" akkor a mostani depi még elvonási tünet is lehet. Nyugtató elvonási tünetek eltarthatnak 12-24 hónapig is. Én 16 hónapja szoktam le, de még mindig vannak ilyen szorongós, depis hullámaim.
2021. ápr. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Utolsónak köszönöm.

Pontatlanul fogalmaztam.

Szedek Olweyia antidepresszánst és xanax srt is.

Pár napig 2mg-0-4 mg xanax Srt vettem be mert félreértettem az esti adagolását.


Szerintetek az esti adagtól lehetek nem jól (letargia,idegesség,szorongás?

2021. ápr. 1. 15:06
 6/18 A kérdező kommentje:
A xanax sr től lehet rossz a hangulatom?
2021. ápr. 1. 15:10
 7/18 anonim ***** válasza:

Akkor most mennyi xanax sr-t kell szedned? Mert még mindig nem derült ki...


És mennyi volt a frontin, amikor függő voltál és mikor álltál le vele és mennyi idő után kezdted el megint (=xanax sr)?


Amikor csak olwexyát szedtél, akkor jobban voltál? Azóta vagy rosszabbul, amióta xanax sr-t szedsz?


Kérlek próbálj meg egy kicsit koncentrálni, mielőtt válaszolsz! :) Jó szándékkal írok és szeretnék segíteni, ahogy mások is.

2021. ápr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Sajnos még én sem tudom,hogy mennyit kell bevenni mivel a doktornő Csak annyit közölt,hogy tapasztaljam ki,próbálkozzak,hogy mennyivel vagyok jobban.


2016-ban igazat írom napi 70 mg-ról álltam le de hamar újra szedtem.

Olyan mintha frontin nélkül nem tudnék élni,elviselni az életet.


Igen amióta az olwexya mellett szedem a xanax sr-t.

Azért kaptam a xanax sr-hogy mivel az hosszan tartó, hogy ne zabáljam a frontint.Amúgy pont a szorongást érzem nem pedig nyugtatna az idegeimet.


Lehet hogy kisebb mennyiseggel jobban lennék? Próbálnom kell...

Nekem kell állítgatnom.


Ma este 4mg helyett 2 még ot veszek be lehet hogy eddig a 4 mg tette rosszá a másnapjaimat?

2021. ápr. 1. 19:57
 9/18 anonim ***** válasza:
Ilyen sok Frontin után keveset szedsz. Elvonási tüneted van szerintem. Próbáld meg többel, aztán állj meg egy szinten és várj, hogy hozzászokj az alacsonyabb dózishoz. Utána lehet azt is csökkenteni. De az Olwexya igazából semmit nem csinál a függőséggel, én átálláskor pl. antipszichotikumot kaptam.
2021. ápr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ó, nagyjából értem. Köszönöm.

Akkor xanax sr-t kell szedned reggel és este, továbbá 3 mg frontin-t bevehetsz, ha nagyon muszáj?

Lehet, hogy neked is olyanod van, mint nekem, hogy az sr vmi miatt nem hat.

Elkézelhető, hogy tényleg elvonási tüneteid vannak. Hány héten-hónapon-éven keresztül és meddig (idén febr.-tavaly okt.-stb.) volt, hogy nem szedtél frontin-t?


Megjegyzés: nem vagyok sem pszichiáter, sem szakember, a véleményem csak és kizárólag saját tapasztalatokra épülő magánvélemény, semmi egyéb.

2021. ápr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!