Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Idegkimerültségtől lehet ez?

Idegkimerültségtől lehet ez?

Figyelt kérdés
Egy éve halt meg a társam, aminek a feldolgozásához idő kellett, de család, barátok segítségével sikerült. Pár hónapja éreztem azt, hogy nyitott vagyok az ismerkedésre. Meg is ismerkedtem egy férfival, akivel jól is éreztem magam, viszont hirtelen tárgyként akart kezelni, kedve szerint levenni, feltenni egy polcra. Kedve szerint törődött velem, mindenben nekem kellett volna alkalmazkodnom hozzá. Otthagytam. Emberileg megviselt, hogy tárgynak tekintett. Pár nap múlva előjött bennem az elhunyt társam emléke, a vele töltött idő, és a szoros emberi kapcsolat ami köztünk volt. Nem ezen jár az agyam minden percben, de vannak reggelek amikor úgy ébredek mint akin átment fizikailag egy úthenger. Gyenge vagyok, szédülök, a lábaim mintha nem bírnának el. Sírógörcsöm stb nincs, csak nagyon fáradtnak, erőtlennek érzem magam. Ez lehet az idegkimerültségtől?
2021. ápr. 2. 08:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze. Esetleg egyszerűsítsd a dolgaid. Szóval, hogy ne sok szál legyen, meg legyél eleget a saját ritmusodban. De azért teljesen ne is szigetelődj el, de nekem ilyenkor jó érzés, ha kicsit megnyugodhatok magamban, mert nem mindig kell valami külsőre reagálni és így hagyhatom csak úgy folyni az időt, akkor téve valamit ha épp úgy érzem. Szép lassan.
2021. ápr. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!