Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Idegkimerültségtől lehet...

Idegkimerültségtől lehet hőemelkedés?

Figyelt kérdés
2 hónapja meghalt a legjobb barátom, azóta nem igazán találom a helyem. Nagyon hiányzik. A hangulatom változó, de vannak napok amikor semmihez sincs kedvem, és hirtelen rámtör a sírás. Gondolom ez még a gyász fázisa. Amikor idegileg, érzelmileg kimerülve érzem magam, nagyon fáradt leszek de fizikailag is,(gyengének, erőtlennek érzem magam)és ilyenkor enyhe hőemelkedésem szokott lenni. Amikor nincs rajtam ez a hangulat, a mély szomorúság, akkor nincs hőemelkedésem. Lehet összefüggés a hőemelkedés, és az idegkimerültség között?
2020. nov. 7. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Meg a sírástól is lehet. :(
2020. nov. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen, amikor rámjön a sírás a hirtelen feltóduló emlékek miatt, és a tudat hogy soha többet nem beszélünk, akkor konkrétan sírógörcs jön rám. Azt hittem ahogy megy az idő, ezek enyhülni fognak, de ellenkezőleg.
2020. nov. 7. 13:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha sírsz...megkönnyebbülés. fogadd el hogy ez van most. Normális amit érzel. Ne küzdj ellene. De ne feledd a jelened nem a jövőd. Azért ha lenne valaki aki fontos neked és át tudnád vele ezeket beszélni a vállán tudnál sírni talán könnyebb meg rövidebb lenne. De hosszútávon azt mondják jobb ha ez van mint az elfolytás mert ezen túl leszel és utána helyére kerülnek majd a dolgok. Együttérzek veled.
2020. nov. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Ja és pihenj sokat, ilyenkor a szervezet is arra vágyik. Jót tesz a sok alvás.
2020. nov. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Semmit nem folytok el, ez a gyásznak természetes folyamata, csak azt nem tudtam, hogy ettől lehet-e hőemelkedésem.
2020. nov. 7. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!